Bana göre, bu sadece toplumu Covid önlemleri konusunda baskı yapmaya zorluyor. Federaller, tüm Canucks’ların Eylül ayı sonuna kadar tamamen aşılanmasını bekliyorlar, ancak yardımlarda azalma Temmuz ayında gerçekleşecek. O zaman kontrol altında değilse daha fazla işletmenin kapanmayı reddettiğini görmeyi umuyorum. Gelir dışında kapanmayı reddeden işletmeler için birçok argüman, çalışanlarının mali durumlarını anlayan ve onlara yardım etmek isteyen işverenlerden geliyor. Covid-19 2,5 ayda radardan düşerse, daha da şüpheleneceğim.

Pasif-agresif bir geri itme daveti gibi görünüyor, böylece kim bilir ne ile yanıt verebiliyorlar. Belki bazılarınız neyin iyi olduğuna dair iyi bir fikre sahipsiniz ya da bir şekilde refahım için beni temin edebilir.

https://vancouversun.com/news/politics/federal-budget-2021-keeps-covid-19-benefits-in-place-but-crb-will-be-less-come-july

“Hükümet, Kanada Kurtarma Yardımı’nı yürürlükte tutuyor. Program, pandemi nedeniyle işsiz kalan ve istihdam sigortası kapsamına girmeyen insanlar için aylık 2.000 $ ‘lık ilk programın yerine geçti.

Faydalar devam edecek olsa da, Temmuz ayında daha az cömert hale getirilecek ve şu anda 500 $ ‘dan haftalık 300 $’ a düşürülecek. CRB’nin uzatılması ve birisine bakmak için işinden ayrılmak zorunda kalan insanlar için benzer bir fayda, 2,5 milyar dolara mal olacak.

Hükümet, hem ücret sübvansiyonunu hem de kira sübvansiyonunu Eylül ayı sonuna kadar uzatacak; Liberallerin tüm Kanadalıların tamamen aşılanmasını bekledikleri zaman için verdikleri süre. “

6 Comments

1. Rize merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-04-2021 23:44:41

2. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden iyi, tebrikler , ali – 401

3. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Selam paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 333

4. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Emine – 27

5. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 79

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link