Bana göre, bu sadece toplumu Covid önlemleri konusunda baskı yapmaya zorluyor. Federaller, tüm Canucks’ların Eylül ayı sonuna kadar tamamen aşılanmasını bekliyorlar, ancak yardımlarda azalma Temmuz ayında gerçekleşecek. O zaman kontrol altında değilse daha fazla işletmenin kapanmayı reddettiğini görmeyi umuyorum. Gelir dışında kapanmayı reddeden işletmeler için birçok argüman, çalışanlarının mali durumlarını anlayan ve onlara yardım etmek isteyen işverenlerden geliyor. Covid-19 2,5 ayda radardan düşerse, daha da şüpheleneceğim.

Pasif-agresif bir geri itme daveti gibi görünüyor, böylece kim bilir ne ile yanıt verebiliyorlar. Belki bazılarınız neyin iyi olduğuna dair iyi bir fikre sahipsiniz ya da bir şekilde refahım için beni temin edebilir.

https://vancouversun.com/news/politics/federal-budget-2021-keeps-covid-19-benefits-in-place-but-crb-will-be-less-come-july

“Hükümet, Kanada Kurtarma Yardımı’nı yürürlükte tutuyor. Program, pandemi nedeniyle işsiz kalan ve istihdam sigortası kapsamına girmeyen insanlar için aylık 2.000 $ ‘lık ilk programın yerine geçti.

Faydalar devam edecek olsa da, Temmuz ayında daha az cömert hale getirilecek ve şu anda 500 $ ‘dan haftalık 300 $’ a düşürülecek. CRB’nin uzatılması ve birisine bakmak için işinden ayrılmak zorunda kalan insanlar için benzer bir fayda, 2,5 milyar dolara mal olacak.

Hükümet, hem ücret sübvansiyonunu hem de kira sübvansiyonunu Eylül ayı sonuna kadar uzatacak; Liberallerin tüm Kanadalıların tamamen aşılanmasını bekledikleri zaman için verdikleri süre. “

29 Comments

1. Gürbüz Reply

Mrb sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. Rize merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-04-2021 23:44:41

3. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden iyi, tebrikler , ali – 401

4. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Selam paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 333

5. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Emine – 27

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 79

7. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım 05-05-2021 21:33:10

8. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

9. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

10. Şanlıurfa dan kimler var. Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , banu – 444

11. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 15

12. Hatay dan kimler var. Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor . Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , hatice – 254

13. Kastamonu dan kimler var. Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , Emine – 94

14. Siirt dan kimler var. Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor . Slm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 253

15. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun , mehmet – 205

16. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 325

17. Selam herkese siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım

18. Merhaba web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım

19. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Slm sayfa harbiden dikkat çekici, şukuladım , banu – 171

20. Kırşehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun 05-07-2021 09:39:25

21. Bingöl merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 10-07-2021 14:53:05

22. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 19:20:58

23. Bu konu : ” Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 449

24. Bilecik merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, tebrikler 17-07-2021 15:10:32

25. Tokat merkezden ben ahmet. Selam web siten cidden hayran edici, tebrikler 18-07-2021 10:59:05

26. Burdur dan kimler var. Kanada: CRB’nin “Cömert” Covid-19 Faydaları Beklenenin Ötesinde Temmuz’da% 40’lık Bir Düşüş Görüyor . Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 260

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link