Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir.

Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir.

COVID-19 salgınının başlangıcından bu yana, Kanada hükümeti ve medyasında oldukça rahatsız edici bazı davranışlar olduğunu fark ettim. Görünüşe göre Kanada halkını, gündemlerine uyuyorsa ve bunun sonuçları çok geniş ve kapsamlıysa, yanıltmaya veya manipüle etmeye fazlasıyla istekli görünüyorlar.

Bahsettiğim bu manipülasyon ve aldatmacanın ilk örneği, mevcut COVID vakalarının Kanada halkına yanlış tanıtılması şeklinde geliyor.

Şu anda takip edilen protokol, tüm pozitif testleri bir COVID-19 vakası olarak rapor etmektir; bununla ilgili en büyük sorun, en yaygın kullanılan ve pandeminin başlangıcından bu yana yapılan testin PCR testi olmasıdır. (polimeraz zincirleme reaksiyonu).

Kanada hükümetinin kendi kabulüne göre bu test, zamanın% 50’sine kadar yanlış pozitifler üretebilir. Bu konu, Bulaşıcı Hastalık Kontrol Direktörü ve Toronto Halk Sağlığı Sağlık Görevlisi Yardımcısı Dr. Barbara yaffe tarafından bir Ontario halk sağlığı yayını sırasında dile getirildi. Aşağıdaki bağlantıyı sağlayacağım:

https://youtu.be/3COXVbP5WdI

Öğretmenlerin neden düzenli olarak zorunlu testlere katılmaya zorlanmadıkları sorusu ortaya çıktığında diyor ve ben alıntı yapıyorum:

“Biliyorsunuz, bir çok insanın testin tüm sorunu gerçekten çözeceğini düşündüğünü biliyorsunuz ve bu bir yanıtın bir bileşeni. Bugün birini test ederseniz, sadece bugün enfekte olup olmadıklarını bilirsiniz. Ve aslında çok fazla Covid’e sahip olmayan bir popülasyonda test yapıyorsanız, neredeyse yarısında yanlış pozitifler alırsınız. Bu kişi aslında Covid’e sahip değil, başka bir şeyleri var, hiçbir şeyleri olmayabilir. Uh, bu yüzden resmi karmaşıklaştıracak. ” Alıntı sonu.

Bundan çıkarabileceğimiz şey, sorulduğunda, Kanada hükümeti, kullanılan testlerin yanılabilirliğini ve yanlışlığını açıkça kabul ediyor, ancak hükümet ve medya, kaç mevcut vakamız olduğuna dair ana kriter olarak pozitif PCR testlerini kullanmaya devam ediyor. . Bu açık bir aldatma ve manipülasyon vakasıdır.

Bence bu, Kanada hükümeti ve medyasının, çıkarlarına ve gündemlerine uygun olduğunda bize yanlış bilgi, model, istatistik sunmaya, onları meşru olarak sunmaya ve kitleleri aldatmaya istekli olduğunu gösteriyor. Bu, her ikisinin de kınanması gereken bir davranıştır ve buna katlanmamalıyız.

Yanlış bilgileri halka sunma nedenlerini düşündüğünüzde durum daha da kötüleşir. Bize karşı bir aldatma eyleminde bulunmalarının nedeni, bizi virüse karşı sürekli bir korku ve şimdi uymamız ve şekillendirmemiz beklenen yeni kısıtlamalara ve yaşam biçimlerine uyum içinde tutmaya çalışmalarıdır. etrafta yaşıyor.

Yaptıkları şey, büyük sıfırlama için zemin hazırlamaktır. Önceki yaşam biçimlerimizi bozmaya ve bize “yeni normalimizi” sunmaya çalışıyorlar, sonra da yeni dünya düzenine en az kesinti ile olabildiğince sorunsuz bir şekilde ilerlemek için hepimizi korkutuyor ve uyumlu hale getiriyorlar.

Büyük sıfırlama fikri, tamamen yeni dünya düzeninin yeniden markalaşmasıdır. Bu, büyük sıfırlama düzeninin yıllardır belirlenmiş olması ve Dünya Ekonomik Forumu web sitesinde yıllardır halka açık olması gerçeğiyle desteklenmektedir.

Küreselleşiciler gibi mevcut krizden yeni faydalandılar ve yeni bir küresel yönetişim ve totaliter teknokrasi dünya düzeni vizyonlarını “büyük sıfırlama” sloganı altında yeniden adlandırdılar.

Açıkçası bunda harika bir şey yok. Bu küresel değişim, ekonomik sistemler, para birimi, yönetişimden kendi kişisel yaşam tarzlarınıza kadar her şeyi etkileyecek. Kitlesel gözetleme, tıpkı mevcut kısıtlamalarımıza uymak gibi “yeni normal” olacak ve bundan sonra ancak daha totaliter hale gelecektir.

Nakit paranın yerini dijital para alacak ve sonuç olarak yeni küresel yönetişim sistemi, tüm finansal faaliyetlerinizi, işlemlerinizi, ticari ilişkilerinizi izlemek için tam ve eksiksiz bir alana sahip olacak ve hatta muhtemelen kimin kabul edildiğini kısıtlayacak kadar ileri gidecek. iş yapmak için onaylanmış bir kuruluş olmak ve kim olmamak.

Hatta yeni küresel yönetişimin ne zaman hasta olduğunuzu siz daha farkına bile varmadan bilmesini sağlayacak hayati değerlerinizi izleyen kol bantlarına bile atıfta bulundular.

Mutlak bir distopik kabus.

Bu sadece ayağa kalkıp sona erdirmeyi seçtiğimizde sona erecek.

Özgürlüğünüz üzerinde, değer verdiğiniz ve değer verdiğiniz yaşam tarzlarınız üzerinde durun. Senden bu kadar kolay alınmalarına izin verme. Doğru olduğunu bildiğiniz şey için ayağa kalkın.

Ben ve benim gibi diğerleri senin yanında olacağız.

Hepsi kaybolmadı. Kayıtsız kayıtsızlık içinde yuvarlanmak yerine uyanmayı ve tiranlığa itiraz etmeyi seçin. İnsanlığın geleceği için savaşın, doğru olan için savaşın.

Yükselmek.

This Post Has 23 Comments

1. Emine

Niğde merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, saolun 28-01-2021 01:41:43

2. Emine

Mardin merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-01-2021 01:42:09

3. Aylin

Muş merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 28-01-2021 05:51:43

4. Anonim

Konya dan kimler var. Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 177

5. Anonim

Ankara merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 28-01-2021 06:27:31

6. memo

Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Aylin

Bu konu : ” Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir. ” çok güzel. Slm sayfan valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 341

8. mehmet

Ağrı dan kimler var. Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir. . Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, saolun , mehmet – 303

9. ziya

Bu konu : ” Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, saolun , ziya – 416

10. elif yılmaz

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, twitter da paylaştım 07-02-2021 09:18:42

11. elif yılmaz

Karaman dan kimler var. Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir. . Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 237

12. elif yılmaz

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-02-2021 22:39:06

13. Aylin

Selam herkese web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım

14. doruk

Mrb paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler

15. ziya

Bu konu : ” Kanada hükümeti ve medyasının Kanada nüfusunu yanıltma ve manipüle etme istekliliği ve bunların arkasındaki nihai hedef nedir. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 152

16. Gürbüz

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, teşekkürler 04-03-2021 23:30:16

17. ali

Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun

18. memo

Osmaniye merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-03-2021 16:14:27

19. Anonim

selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

20. mehmet

Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Aylin

Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

22. Emine

Konya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 08:03:30

23. gaye

Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-04-2021 08:12:17

Bir cevap yazın