Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor.

w: LPC Stratejik Komitesi LeakInboxLPC sızıntısı <‪LPC_leaker@protonmail.com‬>1:47 (7 saat önce) toHello,

Orijinal Mesaj-10 Ekim 2020 Cumartesi 13:38, KALDIRILDI şunu yazdı:

Sayın *******,

Size çok önemli bilgiler vermek istiyorum. Kanada Liberal Partisi içinde bir komite üyesiyim. Birkaç komite grubunda oturuyorum, ancak sağladığım bilgiler Stratejik Planlama komitesinden (PMO tarafından yönetilen) geliyor.

Bunu yapmaktan mutlu olmadığımı söyleyerek başlamalıyım ama mecburum. Kanadalı ve daha da önemlisi, sadece çocuklarım için değil diğer çocuklar için de daha iyi bir gelecek isteyen bir ebeveyn olarak. Bunu yapmamın bir diğer nedeni, komite üyelerinin kabaca% 30’unun Kanada’yı alacağı yönden memnun olmaması, ancak görüşlerimiz göz ardı edildi ve hedeflerine doğru ilerlemeyi planlıyorlar. Ayrıca hiçbir şeyin planlanan sonuçları durduramayacağını da çok net ifade ettiler.

Yol haritası ve amaç PMO tarafından belirlenmiştir ve aşağıdaki gibidir:

• İkincil kilitleme kısıtlamalarında, ilk önce büyük metropol alanlarından başlayıp dışa doğru genişleyerek, sürekli olarak aşamalı. Kasım 2020’de bekleniyor.

• Her il ve bölgede izolasyon tesislerinin satın alınmasını (veya inşa edilmesini) hızlandırın. Aralık 2020’de bekleniyor.

• Günlük yeni COVID-19 vakaları, aynı büyüme eğrilerini izleyen COVID ile ilgili ölümlerdeki artışlar da dahil olmak üzere test kapasitesinin ötesine geçecek. Kasım 2020’nin sonunda bekleniyor.

• Tam ve toplam ikincil kilitleme (birinci ve ikinci yuvarlanma aşaması kısıtlamalarından çok daha katı). 2020 Aralık sonu – 2021 Ocak başı

• İşsizlik programının evrensel temel gelir programına dönüştürülmesi için reform ve yaygınlaştırma. 2021 1. Çeyrek tarafından bekleniyor.

• Öngörülen COVID-19 mutasyonu ve / veya ikincil virüsle (COVID-21 olarak anılır) ko-enfeksiyon, çok daha yüksek ölüm oranı ve daha yüksek enfeksiyon oranına sahip üçüncü bir dalgaya yol açar. Şubat 2021’de bekleniyor.

• Günlük yeni COVID-21 hastaneye yatış vakaları ve COVID-19 ve COVID-21 ile ilgili ölümler, tıbbi bakım tesislerinin kapasitesini aşacak. Beklenen Q1 – Q2 2021.

• Gelişmiş kilitleme kısıtlamaları (Üçüncü Kilitleme olarak anılacaktır) uygulanacaktır. Tam seyahat kısıtlamaları uygulanacaktır (iller arası ve şehirler arası dahil). 2021 yılının 2. çeyreği bekleniyor.

• Bireylerin evrensel temel gelir programına geçişi. 2021 2. Çeyrek ortası bekleniyor.

• Öngörülen tedarik zinciri arızaları, envanter kıtlıkları, büyük ekonomik istikrarsızlık. 2021 yılının 2. çeyreğinin sonlarında bekleniyor.

• Askeri personelin büyük metropol alanlarına ve seyahat kontrol noktaları oluşturmak için tüm ana yollara konuşlandırılması. Seyahat ve hareketi kısıtlayın. Bölgeye lojistik destek sağlayın. 2021 yılının 3. çeyreği tarafından bekleniyor.

Sağlanan yol haritasının yanı sıra, Stratejik Planlama komitesinden Kanadalıları benzeri görülmemiş bir ekonomik çabayı karşılamaya geçirmenin etkili bir yolunu tasarlaması istendi. Kanada’nın çehresini değiştirecek ve Kanadalıların hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir şey.

Bize söylendiğine göre, esasen uluslararası ölçekte bir ekonomik çöküşü telafi etmek için, federal hükümetin Kanadalılara tam bir borç hafifletmesi teklif edeceği.

İşleyişi şu şekildedir: Federal hükümet, Dünya Borç Sıfırlama programı olarak bilinen program kapsamında IMF tarafından Kanada’ya sağlanacak olan tüm kişisel borçları (ipotekler, krediler, kredi kartları vb.) Ortadan kaldırmayı teklif edecek.

Bu toplam borcun bağışlanmasının kabulü karşılığında birey, tüm mülk ve varlıkların mülkiyetini sonsuza kadar kaybedecektir.

Birey ayrıca, bireye tam bir kilit altında bile sınırsız seyahat ve sınırsız yaşam sağlayacak olan COVID-19 ve COVID-21 aşılama programına katılmayı kabul etmek zorunda kalacaktı (Kanada Sağlık Geçidi olarak anılan fotoğraflı kimlik kullanarak ).

Komite üyeleri, bu senaryoda kaybedilen mülkün ve varlıkların sahibinin kim olacağını ve borç verenlere veya finans kurumlarına ne olacağını sordu, bize basitçe “Dünya Borç Sıfırlama programı tüm ayrıntıları ele alacak” söylendi.

Birkaç komite üyesi ayrıca, Dünya Borç Sıfırlama programına, HealthPass’a veya aşılama programına katılmayı reddeden kişilere ne olacağını sorguladı ve aldığımız cevap çok rahatsız ediciydi. Esasen, bunun asla olmayacağından emin olmak için bir plan hazırladığımızdan emin olmanın bizim görevimiz olduğu söylendi. Katılmanın bireylerin yararına olduğu söylendi.

Birkaç komite üyesi acımasızca yanıt almaya zorladığında, reddedenlerin önce süresiz olarak kilitleme kısıtlamaları altında yaşayacakları söylendi.

Ve kısa bir süre içinde daha fazla Kanadalı borç affı programına geçtikçe, katılmayı reddedenler kamu güvenliği riski olarak kabul edilecek ve tecrit tesislerine taşınacak. Bu tesislere girdikten sonra iki seçenek sunulacak, borç affı programına katılacak ve serbest bırakılacaklar veya ciddi bir halk sağlığı riski sınıflandırması altında tecrit tesisinde süresiz olarak kalacaklar ve tüm varlıklarına el konulacaklardı.

Bütün bunları duyduktan sonra tahmin edebileceğiniz gibi, oldukça hararetli bir tartışmaya dönüştü ve daha önce tanık olduğum her şeyin ötesine tırmandı.

Nihayetinde, PMO, kimin razı olsun ya da olmasın tüm gündemin ilerleyeceğini ima etti.

Sadece Kanada olmayacak ama aslında tüm ulusların benzer yol haritaları ve gündemleri olacak. Herkesin iyiliği için daha büyük ölçekte değişimi teşvik etmek için önümüzdeki durumlardan yararlanmamız gerektiğini. Karşı çıkan üyeler ve böyle bir şeyden doğacak kilit konuları gündeme getirenler tamamen görmezden gelinmiştir. Görüş ve endişelerimiz göz ardı edildi. Bize sadece yapmamız söylendi.

Tek bildiğim bundan hoşlanmadığım ve Kanadalıları karanlık bir geleceğe yerleştireceğini düşünüyorum.

“Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor.” üzerine 49 yorum

1. Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-10-2020 14:34:43

2. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 370

3. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 439

4. Manisa dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Mrb web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 398

5. Burdur merkezden ben Emine. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 14-10-2020 17:15:42

6. Aydın dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Merhaba sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 422

7. Sivas dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Selamlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler , memo – 58

8. Yozgat dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Merhaba paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler , hatice – 390

9. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 137

10. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 178

11. Sakarya merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-10-2020 23:33:52

12. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım , doruk – 234

13. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 386

14. Kilis dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 266

15. İstanbul dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, tebrikler , Gürbüz – 130

16. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, facebookta paylaştım 15-10-2020 04:05:00

17. Bayburt dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 60

18. Kırşehir dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Selam herkese sayfa valla hayran edici, saolun , Gürbüz – 233

19. Rize dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 218

20. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-10-2020 19:28:26

21. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 129

22. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 10

23. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 135

24. Karabük dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 443

25. Konya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler 16-10-2020 19:25:51

26. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 166

27. Amasya dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 222

28. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun 16-10-2020 19:26:33

29. Çanakkale dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , hatice – 249

30. Balıkesir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-10-2020 19:26:49

31. Ağrı dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , ziya – 77

32. Malatya dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 472

33. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 16-10-2020 19:28:12

34. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 384

35. Elazığ dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 169

36. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 343

37. Amasya dan kimler var. Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 6

38. Bu konu : ” Kanada Liberal Partisinden Sızan E-posta Planı Çok Kaygılandırıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 295

Yorum yapın