Kanada sızıntısı hakkında …

Bir süre önce, sözde Kanadalı bir bakandan bir sızıntı ya da elitin Covid olayıyla ilgili kötü planını detaylandıran bir pislik vardı. Bir daha asla özel mülke sahip olmama karşılığında borç erteleme sözü veren şeylerden biri. Ama özel mülkiyet nedir? Evler? Şirketler? Çevrimiçi iş?

“Kanada sızıntısı hakkında …” üzerine 12 yorum

1. Yalova dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 121

2. Sakarya dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 427

3. Uşak dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Slm web siteniz inanki mükemmel, saolun , elif yılmaz – 275

4. Tekirdağ dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . merhaba arkadaşlar siten valla güzel, teşekkürler , – 211

5. Bu konu : ” Kanada sızıntısı hakkında … ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 112

6. Bu konu : ” Kanada sızıntısı hakkında … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, face de paylaştım , Hasan – 466

7. Konya dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, sağolun , gaye – 466

8. Diyarbakır merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler 19-02-2021 23:04:05

9. Aydın merkezden ben ali. Slm sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 03:23:57

10. Osmaniye dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 203

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link