Bir süre önce, sözde Kanadalı bir bakandan bir sızıntı ya da elitin Covid olayıyla ilgili kötü planını detaylandıran bir pislik vardı. Bir daha asla özel mülke sahip olmama karşılığında borç erteleme sözü veren şeylerden biri. Ama özel mülkiyet nedir? Evler? Şirketler? Çevrimiçi iş?

Author

39 Comments

1. Yalova dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 121

2. Sakarya dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 427

3. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Slm web siteniz inanki mükemmel, saolun , elif yılmaz – 275

4. Tekirdağ dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . merhaba arkadaşlar siten valla güzel, teşekkürler , – 211

5. Bu konu : ” Kanada sızıntısı hakkında … ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 112

6. selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Bu konu : ” Kanada sızıntısı hakkında … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, face de paylaştım , Hasan – 466

8. Konya dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, sağolun , gaye – 466

9. Diyarbakır merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler 19-02-2021 23:04:05

10. Aydın merkezden ben ali. Slm sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 03:23:57

11. Osmaniye dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 203

12. Bu konu : ” Kanada sızıntısı hakkında … ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 282

13. Manisa dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 397

14. Yalova dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 142

15. Sinop merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 14-03-2021 07:46:39

16. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-03-2021 10:38:38

17. Bu konu : ” Kanada sızıntısı hakkında … ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, sağolun , memo – 359

18. Tunceli dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Merhaba paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun , memo – 377

19. Selam herkese web siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 05-04-2021 11:53:10

21. Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım

22. Ordu dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 112

23. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

24. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun

25. Sinop merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-05-2021 03:40:34

26. Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

27. Batman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, tebrikler 26-05-2021 06:32:16

28. Malatya merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-06-2021 07:25:54

29. Merhaba sayfanız valla güzel, linkedinde paylaştım

30. Düzce dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Slm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 23

31. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Bu konu : ” Kanada sızıntısı hakkında … ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 88

33. Trabzon merkezden ben ziya. Selamlar web siten vallaha çok güzel, tebrikler 11-07-2021 22:48:55

34. Isparta dan kimler var. Kanada sızıntısı hakkında … . Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 420

35. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 01:30:24

36. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link