Su├ž kayd─▒ olmayan bir Kanada vatanda┼č─▒ Chris Sky, u├žu┼č yasa─č─▒ listesine al─▒nd─▒. ├ťlkesinde serbest├že dola┼čma e┼čit hakk─▒, hi├žbir ├╝cret, gerek├že veya yasal dayanak olmaks─▒z─▒n kald─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r. Bir dakika d├╝┼č├╝n├╝n. Adam─▒n biraz g├╝r├╝lt├╝l├╝ oldu─čunu ve o korkun├ž boyun d├Âvmesine sahip oldu─čunu biliyorum, ama tutku d─▒┼č─▒nda bir ├╝niversite profes├Âr├╝ gibi konu┼čuyor. Belki biraz fazla.

Millet, ├çin gibi kom├╝nist bir ├╝lkenin yapt─▒─č─▒ budur. Sesiniz h├╝k├╝mete ayk─▒r─▒ ise, sizi kapat─▒rlar.

Kanadal─▒lar─▒n ├žo─ču zeki, iyi insanlard─▒r. Y├╝z kaplamalar─▒ i┼če yaram─▒yor. Kanada’daki ├Âl├╝mler, salg─▒na ra─čmen 2020 y─▒l─▒ i├žin e┼čit d├╝zeydeydi (├Ânceki 10 y─▒ldan daha fazla ├Âl├╝m olmad─▒─č─▒ anlam─▒na geliyor). Tan─▒d─▒─č─▒m kimse ├Âlen birini tan─▒m─▒yor bile. Ama tan─▒d─▒─č─▒m herkes kanserden ├Âlen birini tan─▒yor. Pandemi hangisi? COVID ge├žirmi┼č 50 ki┼či biliyorum ve hepsi bunun ya so─čuk alg─▒nl─▒─č─▒ gibi oldu─čunu ya da baz─▒lar─▒ ger├žekten k├Ât├╝ bir grip oldu─čunu s├Âyledi. Hepsi iyiler. A┼č─▒lar ABD’de FDA taraf─▒ndan onaylanmam─▒┼čt─▒r. H─▒zl─▒ zaman ├žizelgeleri nedeniyle hayvanlar ├╝zerinde hi├ž test edilmemi┼čler veya do─čru bir ┼čekilde test edilmemi┼člerdir. Ve bir ┼čey daha, ge├žen k─▒┼č ka├ž grip vakas─▒ oldu─čuna bakal─▒m. Grip 2020’de ortadan kayboldu. Ne ┼čok oldu. Ve COVID olan tan─▒d─▒─č─▒m 50 ki┼či, bunun so─čuk alg─▒nl─▒─č─▒ veya griple ayn─▒ oldu─čunu s├Âyledi.

Yani deneysel bir ila├ž almak i├žin ÔÇťacil durumÔÇŁ, sahip olan Koronavir├╝st├╝r. 99+ hayatta kalma oran─▒ ve ├Âl├╝mlerin% 80’i ya┼čl─▒ vatanda┼člard─▒r.

Millet sorular sormaya ba┼člay─▒n.

SS. ─░nternette inceleyebilece─činiz t├╝m ger├žekler. Uyan─▒n, millet. Bu sa├žmal─▒─č─▒ durdural─▒m.

Ve g├Âzlerimizi a├ž─▒p bize liderlik etti─činiz i├žin te┼čekk├╝rler Chris.

Author

28 Comments

1. G├╝m├╝┼čhane merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan inan─▒lmaz ├žok g├╝zel, linkedinde payla┼čt─▒m 10-04-2021 21:34:05

2. Giresun merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, ┼čukulad─▒m 11-04-2021 00:53:22

3. Mrb web siten valla dikkat ├žekici, twitter da payla┼čt─▒m

4. Bu konu : ” Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ ” ├žok g├╝zel. Selam herkese payla┼č─▒m─▒n─▒z inan ki m├╝kemmel, saolun , memo – 19

5. Bitlis dan kimler var. Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ . Selam payla┼č─▒m s├╝per ├Âtesi hayran b─▒rakt─▒, sa─čolun , Aylin – 427

6. Selam payla┼č─▒m─▒n─▒z vallaha m├╝kemmel, facebookta payla┼čt─▒m

7. ├çank─▒r─▒ dan kimler var. Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ . Merhaba sayfan valla g├╝zel, sosyal medyada payla┼čt─▒m , mehmet – 60

8. Bu konu : ” Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ ” ├žok g├╝zel. Selam─▒n aleyk├╝m bu web sitesi yeminle dikkatimi ├žekti, sosyal medyada payla┼čt─▒m , Emine – 206

9. Bal─▒kesir dan kimler var. Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ . Merhaba web siteniz cidden ├žok g├╝zel, sosyal medyada payla┼čt─▒m , memo – 401

10. merhaba arkada┼člar sayfan valla ├žok g├╝zel, facebookta payla┼čt─▒m

11. selamun aleyk├╝m siten ciddiyim hayran edici, linkedinde payla┼čt─▒m

12. selamun aleyk├╝m web siten inan─▒lmaz hayran edici, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum

13. Merhaba siteniz cidden ho┼čuma gitti, ┼čukulad─▒m

14. Bu konu : ” Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ ” ├žok g├╝zel. selamun aleyk├╝m web siteniz ciddiyim iyi, saolun , hatice – 16

15. Kars merkezden ben ali. merhaba arkada┼člar sayfan vallaha billaha iyi, sosyal medyada payla┼čt─▒m 25-05-2021 04:46:57

16. Burdur dan kimler var. Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ . Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada payla┼čt─▒m , Emine – 192

17. K├╝tahya merkezden ben banu. Mrb web siteniz ciddiyim g├╝zel, linkedinde payla┼čt─▒m 28-05-2021 16:48:19

18. Sakarya merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi ciddiyim ├žok g├╝zel, tebrikler 09-06-2021 12:21:04

19. Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkada┼člar payla┼č─▒m─▒n─▒z vallaha hayran b─▒rakt─▒, te┼čekk├╝rler 09-06-2021 14:24:22

20. Afyon dan kimler var. Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ . Merhaba herkese bu web sitesi s├╝per ├Âtesi ├žok iyi, sosyal medyada payla┼čt─▒m , gaye – 213

21. Osmaniye dan kimler var. Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ . Selam─▒n aleyk├╝m sayfan inan─▒lmaz ├žok iyi, twitter da payla┼čt─▒m , Emine – 155

22. G├╝rb├╝z Reply

Isparta dan kimler var. Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ . merhaba arkada┼člar sayfa yeminle hayran b─▒rakt─▒, te┼čekk├╝rler , G├╝rb├╝z – 117

23. Selam herkese payla┼č─▒m─▒n─▒z ciddiyim hayran b─▒rakt─▒, face de payla┼čt─▒m

24. G├╝rb├╝z Reply

Merhaba siten ger├žekten hayran edici, twitter da payla┼čt─▒m

25. elif y─▒lmaz Reply

Denizli merkezden ben elif y─▒lmaz. Merhaba siteniz cidden g├╝zel, ┼čukulad─▒m 09-07-2021 17:22:41

26. Hakkari merkezden ben Aylin. merhaba arkada┼člar payla┼č─▒m yeminle dikkatimi ├žekti, linkedinde payla┼čt─▒m 14-07-2021 04:59:54

27. Bu konu : ” Kanada Uyan !!!!! ­čçĘ­čçŽ ” ├žok g├╝zel. Merhaba web siten inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 207

Write A Comment

L├╝tfen Payla┼č─▒n !

close-link