Kilitlenme ve kısıtlamalar hakkında bir şeyler duymak kulağa çılgınca geliyor. Plan nedir? Kanadalı vatandaşlar karşı mı mücadele ediyor? Bence bu bizim tüm ilgimizi hak ediyor çünkü bu komşumuz ve yan tarafta çalıştığını görürlerse, bizimle ne yapacaklarını düşünüyorsunuz? Merak ediyorum da kaç tane subay bu saçmalığa gerçekten uyuyor? Burada Arizona’daki polislerin harekete geçtiğini ve yerel işletmelere bazı bs’lerin dayatılmasından bahsettiklerini biliyorum, ama asla bu kadar bir şey yapmadım. Güncellemeler aranıyor!

Author

70 Comments

1. Erzincan merkezden ben hatice. Selam siteniz valla iyi, twitter da paylaştım 17-04-2021 02:27:37

2. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 149

3. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Kanada Vatandaşları . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, sağolun , elif yılmaz – 6

5. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Kanada Vatandaşları . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 405

6. Osmaniye dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 7

7. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler

8. Giresun merkezden ben gaye. Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 17-04-2021 03:02:20

9. Karabük merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 17-04-2021 03:02:56

10. Tekirdağ dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 116

11. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, saolun

12. Tunceli merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 17-04-2021 03:03:43

13. Bitlis merkezden ben Emine. Slm web siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-04-2021 03:03:44

14. Bilecik dan kimler var. Kanada Vatandaşları . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 360

15. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 337

16. Antalya merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım 17-04-2021 03:04:43

17. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, sağolun , Emine – 190

18. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

19. Trabzon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-04-2021 03:04:47

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 305

21. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 27

22. selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, şukuladım

23. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Karaman dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 283

25. Erzurum dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 282

26. Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

27. Slm sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 17-04-2021 03:05:05

29. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

30. Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

31. Mersin dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 113

32. Tokat dan kimler var. Kanada Vatandaşları . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , emin – 460

33. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım 17-04-2021 03:06:03

35. Hakkari merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-04-2021 03:06:09

36. Erzurum dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Mrb web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler , gaye – 277

37. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 338

38. Ağrı dan kimler var. Kanada Vatandaşları . selam arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 379

39. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , hatice – 474

40. Hatay merkezden ben memo. Slm sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 11:28:59

41. Selamlar sayfanız süper ötesi mükemmel, tebrikler

42. Mardin dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 52

43. Diyarbakır merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 22-04-2021 03:42:58

44. Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 22-04-2021 21:28:57

45. Selamlar sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Ankara merkezden ben ali. Selam siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-04-2021 19:05:47

47. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Slm siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 465

48. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Selam herkese web siteniz harbiden çok iyi, saolun , elif yılmaz – 415

49. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , doruk – 477

50. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Selam siten harbiden iyi, face de paylaştım , Hasan – 46

52. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, teşekkürler , – 444

53. Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

54. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 439

55. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sağolun

56. Balıkesir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, sağolun 19-05-2021 01:23:44

57. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Slm sayfan inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 216

58. Yozgat dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 412

59. Artvin merkezden ben mehmet. Slm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-06-2021 19:11:29

60. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Slm siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 01-07-2021 00:39:03

61. Tunceli dan kimler var. Kanada Vatandaşları . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 279

62. Hatay merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 03-07-2021 07:01:20

63. Bu konu : ” Kanada Vatandaşları ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 356

64. Çorum merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-07-2021 06:03:34

65. Mrb web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Artvin dan kimler var. Kanada Vatandaşları . Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 120

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link