Hiper enflasyon söz konusu olduğunda, Arjantin çılgın bir seyir izledi.

Bilmeyenler için, 2000 yılında 1 ARS için 1USD idi. Bugün 1’den 100’e kadar.

Kanada da aynı sorunla karşı karşıya. Yapabiliyorsanız, paranızı başka bir varlığa dönüştürün. İhtiyacınız olan her şeyi satın alın.

Fikrimi değiştir.

23 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 327

2. Bingöl dan kimler var. Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. . Slm web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 430

3. Gümüşhane merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 26-04-2021 23:31:07

4. Antalya dan kimler var. Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. . Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 128

5. Diyarbakır merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-05-2021 13:34:33

6. İstanbul dan kimler var. Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. . Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 234

7. Bu konu : ” Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 272

8. Bu konu : ” Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden iyi, şukuladım , Hasan – 166

9. Kırklareli merkezden ben emin. Mrb siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 02:22:42

10. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Muğla dan kimler var. Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 21

12. Hatay merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 23-05-2021 02:37:08

13. Bu konu : ” Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 147

14. Bu konu : ” Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 118

15. Bu konu : ” Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 114

16. İzmir dan kimler var. Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, saolun , Emine – 384

17. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

18. Bursa merkezden ben Aylin. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-07-2021 10:44:13

19. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım

20. Samsun dan kimler var. Kanada yeni Arjantin’dir. Fikrimi değiştir. . Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 389

21. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link