Kanada korkunç bir bokun içinde derinleşiyor. Geçen yıl sızdırılan belgeler doğruysa (ki şimdiye kadar neredeyse öyleydi), tam bir totaliter kilitlemeyi uygulamaya odaklanan güçler.

Çin Ordusu neden Kanada’da barındırılıyordu? Zayıflamış bir devlet sırasında, bu, ülkeyi kolayca yabancı müdahaleye açık hale getirecek ve onları sadece içeri alıyorlar mı? Batı medeniyetine yönelik en büyük tehditlerden birini ön kapıdan bırakmak mı?

Cidden, wtf?

Hikaye neden Kanada topraklarında Çin askeri varlığına dair net kanıtlar varken bile gömüldü?

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . Merhabalar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 338

2. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Karabük merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-04-2021 02:53:24

5. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun , ziya – 216

6. Rize merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 23-04-2021 12:03:01

7. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

8. Kars dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . selamun aleyküm web siten inanılmaz iyi, sağolun , banu – 147

9. Giresun dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . Mrb sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 338

10. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 339

11. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 302

13. Manisa dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 273

14. Bursa merkezden ben memo. Selamlar web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 12:19:11

15. Yozgat dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . Mrb paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 30

16. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 277

17. Karabük merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz gerçekten güzel, şukuladım 01-06-2021 22:32:09

18. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , memo – 352

19. Denizli dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, saolun , ziya – 148

20. Nevşehir dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ahmet – 13

21. Erzincan merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-06-2021 00:38:25

22. Bursa dan kimler var. Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar . Selam web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 398

23. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 316

24. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 128

25. Mersin merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 15-07-2021 19:07:48

26. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz hayran edici, tebrikler , ziya – 432

28. Bu konu : ” Kanada’da bulunan Çin ordusunun tüm videolarını ve makalelerini hatırlıyor musunuz? Hepsi yapar ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 8

29. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-07-2021 00:00:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link