Bu yüzden Alberta Kanada’dan Patrick King ve Covid-19 cezasını mahkemeden atmak için verdiği mücadele hakkında bu bilgiye tekrar rastladım. Alberta Hükümeti’nin virüsü izole ettiklerine dair kanıt üretemedikleri için mahkeme savaşını kaybettiği iddiasını çürüten birkaç makale dışında, bu davayla ilgili internet haberlerini hemen hemen temizlediler ve kısa bir süre sonra Covid-19 Kısıtlamalarını kaldırdılar. Alberta. Makaleler, kaybettiğini, para cezasını ödediğini ve Alberta’nın kaldırma kısıtlamalarının mahkeme davasıyla hiçbir ilgisi olmadığını iddia ediyor. Bu konuda daha iyi bilgisi olan var mı? Mahkeme davasıyla ilgili gerçek haberlerin olmamasını ve nasıl temizlendiğini garip buluyorum.

65 Comments

1. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım , doruk – 361

2. Kilis dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, sağolun , gaye – 169

3. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 477

4. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler , ziya – 453

5. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 409

7. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 128

8. Bolu merkezden ben emin. Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-08-2021 12:00:53

9. Ordu dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım , banu – 275

10. Adana dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ali – 38

11. Erzurum merkezden ben hatice. Slm siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 12:07:56

12. Van merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-08-2021 12:08:17

13. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 480

15. Balıkesir dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 276

16. Karabük merkezden ben . Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-08-2021 12:12:00

17. Hakkari merkezden ben ziya. Slm sayfanız ciddiyim iyi, saolun 10-08-2021 12:14:09

18. Gaziantep merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 10-08-2021 12:15:34

19. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, saolun 10-08-2021 12:19:39

20. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun 10-08-2021 12:21:06

21. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , ziya – 380

22. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, saolun

23. Gümüşhane dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Mrb web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 116

24. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun

25. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 445

26. Uşak merkezden ben Hasan. Slm sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım 10-08-2021 12:28:45

27. Bayburt dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun , mehmet – 311

28. Iğdır dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 156

29. Amasya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler 10-08-2021 12:33:05

30. Erzurum merkezden ben memo. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler 10-08-2021 12:34:42

31. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 481

32. Slm sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

33. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, saolun

34. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

35. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 12:41:10

36. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 12:41:37

37. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Kastamonu dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Slm sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 384

39. Selam paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

40. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 261

41. elif yılmaz Reply

Mrb siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

42. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 394

43. Giresun dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 300

44. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 458

45. Selam bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, tebrikler 15-08-2021 17:06:20

47. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 445

48. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 216

49. Çankırı merkezden ben emin. Slm web sitesi vallaha iyi, saolun 17-08-2021 03:30:48

50. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 203

51. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-08-2021 15:18:39

52. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 415

53. Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

54. Burdur dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 438

55. Bartın dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 473

56. Edirne merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, şukuladım 31-08-2021 11:38:18

57. Bitlis merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 18:24:16

58. Uşak dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Merhaba paylaşım inan ki iyi, teşekkürler , doruk – 402

59. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 197

60. İstanbul dan kimler var. Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? . Merhaba web siteniz cidden dikkat çekici, saolun , memo – 380

61. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sağolun , emin – 372

62. Karabük merkezden ben hatice. Selam paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler 20-09-2021 03:23:58

63. Bu konu : ” Kanadalı Patrick King davasını kazandı mı yoksa kaybetti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 120

Write A Comment