Kanada’da Trudeau’nun henüz seçim çağrısı yapmıyormuş gibi davrandığını izleyenleriniz için… Ama aşağı yukarı öyle, instagramındaki yorumlarda keskin bir değişiklik görmek beni çok mutlu etti.

Bir ay veya daha fazla geriye giderseniz, yorum sayısını binlerce, 6k, 3k, 1500 olarak ve son bir hafta içinde 300, 400, 600’e düştüğünü göreceksiniz. oybirliğiyle ona aşık.

O sayfada bazı ağır yorum düzeltmeleri oluyor. Bunun iyiye işaret olup olmadığından henüz emin değilim.

59 Comments

1. Muğla dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 52

2. Adana dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 424

3. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 78

4. Konya dan kimler var. Kanada’nın seçimi . selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 211

5. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, tebrikler

6. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 423

7. Balıkesir dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Merhabalar siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , hatice – 369

8. Diyarbakır merkezden ben ali. Slm sayfanız gerçekten iyi, şukuladım 29-07-2021 03:38:54

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler

10. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 184

11. Çorum merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 03:51:43

12. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 43

13. Gürbüz Reply

Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

14. Bilecik dan kimler var. Kanada’nın seçimi . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 173

15. Sinop merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 29-07-2021 03:56:06

16. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-07-2021 03:56:15

17. Aksaray merkezden ben memo. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 29-07-2021 04:00:34

18. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun

19. Bitlis merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım 29-07-2021 04:03:34

20. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. Ankara merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun 29-07-2021 05:08:08

22. selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

23. Bartın dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Selam sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 376

24. Balıkesir dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Merhabalar sayfanız yeminle hayran edici, şukuladım , ali – 150

25. selam arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, teraziye tıkladım

26. Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm sayfan harbiden hayran bıraktı, saolun 29-07-2021 12:40:08

27. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 311

28. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 151

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 156

30. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Kanada’nın seçimi . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 234

31. Eskişehir dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Slm paylaşımın vallaha hayran edici, saolun , ahmet – 146

32. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, teşekkürler 08-08-2021 12:28:28

33. Ankara dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 226

34. Mrb sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan vallaha mükemmel, saolun 20-08-2021 02:18:54

36. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 07:02:43

37. Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

38. Tokat dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 285

39. Ağrı merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 22-08-2021 18:08:07

40. Çankırı dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 86

41. Sivas merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:36:26

42. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Kanada’nın seçimi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 281

43. Eskişehir merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 29-08-2021 11:15:34

44. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki güzel, tebrikler , Emine – 5

45. Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 487

47. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım , emin – 90

48. Balıkesir dan kimler var. Kanada’nın seçimi . selam arkadaşlar siten valla hayran edici, saolun , Gürbüz – 462

49. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

50. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok iyi, sağolun , Hasan – 143

51. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 410

52. Niğde dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 216

53. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

54. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım

55. Bu konu : ” Kanada’nın seçimi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 14

56. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Kanada’nın seçimi . Selamlar sayfanız valla mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 225

Write A Comment