Trump ve “hukuk ekibi” mahkemelerde çalışırken ve oldukça ikna edici bazı ifadeleri ve videoları anımsarken, hukuki işlemleri kesinlikle gayretle takip ettim. Kendimi cumhurbaşkanlığı seçimlerinde herhangi bir seçmen dolandırıcılığı örneği olmadığına kesinlikle inanan bir kişiyle tartışırken buldum ve kesinlikle katılmadım. Sadece anekdotlarla tatmin olmayacaklar, ancak gerçek “kanıt” herhangi bir türden ruh bana böyle bir bilgi sağlayabilir mi? Ördek-ördek go bile, yalnızca spekülatif bir fikir parçasıyla veya iki tanesiyle bir bilgi dama cennetidir .. Tütsülenmiş bir el tabancası var mı?

Author

11 Comments

1. Artvin dan kimler var. Kandırıldım mı? 2020 seçimlerinde gerçekten bir seçmen dolandırıcılığı yok muydu? . Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 149

2. Çorum merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-03-2021 12:24:31

3. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun

4. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

5. Kocaeli dan kimler var. Kandırıldım mı? 2020 seçimlerinde gerçekten bir seçmen dolandırıcılığı yok muydu? . Slm sayfa valla hayran edici, face de paylaştım , doruk – 405

6. Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Bursa dan kimler var. Kandırıldım mı? 2020 seçimlerinde gerçekten bir seçmen dolandırıcılığı yok muydu? . Selam siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , – 418

8. Tekirdağ dan kimler var. Kandırıldım mı? 2020 seçimlerinde gerçekten bir seçmen dolandırıcılığı yok muydu? . Merhabalar sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 17

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kandırıldım mı? 2020 seçimlerinde gerçekten bir seçmen dolandırıcılığı yok muydu? ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 230

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kandırıldım mı? 2020 seçimlerinde gerçekten bir seçmen dolandırıcılığı yok muydu? ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 122

11. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link