Isaac Kappy Satanistler, Katiller, Rapistler ve Cannibals için James Franco gibi ünlüleri çağırdıktan sonra, James’in fazladan mil ile gore ilerlemekten korkmamasını çok garip buldum. “Bu Son” filminde tam anlamıyla yüzünü yamyamlar tarafından yeniyor. Ayrıca 127 Saat içinde kolunu çıkarmak zorunda. Danny Mcbride James Franco’yu yiyor çünkü yamyam oldu, ironik bir şekilde James filmde ölmek istediğini söyledi Ananas Express 2. Sosis Partisi bile bir cinayet ve insan kanı lanetiydi. Pekala, bu yüzden devam etmek için çok fazla şeyim yok ama Isaac Kappy gibi insanlar James Franco gibi ünlüleri söylediğinde, ürettiği ürünlerdeki benzerlikleri gerçekten görebildiğinizi söylemeye çalışıyorum.

Author

73 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

3. Ağrı merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-06-2020 15:36:51

4. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, teşekkürler

5. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:13:07

6. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Manisa merkezden ben mehmet. Slm web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun 14-07-2020 15:22:43

9. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2020 04:14:51

10. Erzurum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2020 13:55:25

11. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 25-07-2020 16:37:54

12. Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-08-2020 10:05:44

13. elif yılmaz Reply

Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

15. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, saolun

16. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

17. Karabük merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 17-08-2020 22:06:17

18. Uşak merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-08-2020 19:34:03

19. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten süper ötesi çok güzel, şukuladım

20. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 18-09-2020 20:21:31

22. Ağrı merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler 20-09-2020 23:11:20

23. Selamlar web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Slm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım

25. Merhabalar siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

26. Mrb web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Rize merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 09-10-2020 22:11:51

28. Kastamonu dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 185

29. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

30. Malatya merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten inan ki iyi, tebrikler 05-11-2020 05:51:05

31. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 223

32. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

33. Gümüşhane dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . Slm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 450

34. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. Yozgat dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 372

36. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 137

37. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

38. Artvin merkezden ben Emine. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 19-12-2020 08:43:29

39. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun 21-12-2020 18:01:35

40. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, şukuladım , hatice – 154

41. İstanbul dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . Merhaba siteniz cidden güzel, sağolun , Aylin – 136

42. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , hatice – 300

43. Batman dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . Mrb siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 58

44. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 16-01-2021 17:19:43

45. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, şukuladım

46. Niğde dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 69

47. Kocaeli merkezden ben ali. Slm web siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım 05-02-2021 11:20:28

48. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 10-02-2021 17:45:24

49. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 268

50. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Slm sayfa vallaha çok güzel, tebrikler , mehmet – 59

51. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, tebrikler , banu – 300

52. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 15

53. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha çok iyi, tebrikler , memo – 361

54. Aksaray dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . Merhabalar web siten vallaha çok iyi, şukuladım , banu – 80

55. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım

56. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 02-04-2021 08:28:16

57. Diyarbakır dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım , ziya – 120

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 212

59. Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

60. Ankara merkezden ben ali. Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun 23-04-2021 15:31:28

61. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 460

62. Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

63. Niğde dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, face de paylaştım , Aylin – 63

64. Adıyaman dan kimler var. Kanın normalleşmesi James Franco tarafından . selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 225

65. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım

66. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 97

67. Bu konu : ” Kanın normalleşmesi James Franco tarafından ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 260

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link