Kategoriler
Genel

Kanıt nerede?

Dün gece 1. el hesaplarını aramak için biraz zaman geçirdim, resimler bu "felaket" vb bok bulamıyorum. Kasırgalar vb sonra web pics doluydu. Bu sefer hiçbir şey. Peki onlar yıkılıyor mu? Yoksa felaket yok mu? Yoksa sadece yanlış mı arama yapıyorum? Özgeçmiş olmanın her işaretinin ne olduğunu anlıyorum. Evet eğlenceli değil ama diğer griplerden daha kötü değil. Ben yüksek risk sınırıyım. Biraz zaman alıyor ama kesinlikle hastaneye değil de Dr tedavisine ihtiyacım olmadı. Geçen yıl tanıdığım birkaç kişi aynı hastalığa sahipti. Evet, grip. Ancak grip ABD'de yılda yaklaşık 30 bin insanı öldürüyor. Bu yaklaşmadı bile ve kapalıyız. Saçmalık diyorum.

… merespell tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

“Kanıt nerede?” için 15 yanıt

Siirt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-03-2020 09:59:50

Rize merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-03-2020 10:12:32

Denizli merkezden ben ahmet. Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-03-2020 20:18:10

Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2020 23:27:57

Sinop merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-03-2020 21:12:03

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz valla güzel, teraziye tıkladım 30-03-2020 22:10:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir