Kategoriler
Genel

Kanıt olmasa bile bu alt bölüme kuramlar göndermeye devam edeceğim.

Bu alt bölümdeki değişikliklerden bıktım. Bu bir nedenle komplo. Burası bilinmeyen hakkında teorileşmek, spekülasyon yapmak için bir yer ve teorinin sizin için ne kadar çılgın olduğu gerçekten umrumda değil.

İnsanlar inanmak için neyin çılgın olduğuna karar veriyorlar ve ilginç fikirleri derhal reddediyorlar. Her şeyi bilmiyorsun. Aslında, dünyayı kontrol eden grubun iç işleyişi söz konusu olduğunda, her birimiz aslında cluelessız.

Aya iniş için sahte bir kaynak olsaydı, bu bir komplo olmazdı, değil mi? Hükümetimizin 11 Eylül’e karıştığını kanıtlasaydım o zaman herkes olmaz mı?

İnsanlar artık her şeyi manipüle etmekle suçlanan insanlar tarafından kendilerine verilen gerçeklere güveniyorlar.

Hollywood’u ele geçiren kertenkele insanları hakkında okumak için buradayım, burada titanic batanlığın federal rezerve karşı çıkan 3 adamı öldürmeyi planlıyorum, burada adrenokrom ve elit yemek ve işkence bebekler için. Ben tamamen anormal için buradayım, bunu başka bir yerde duymayacağım. Gerçekler için burada değilim. Sahip olduğunuz bir teoriyi okumak veya bir yerde okuduğunuz bir şeyi tartışmak için herhangi bir kanıta ihtiyacım yok.

Sub da çok politik bir yol kat ediyor, ama sanırım siyaset sub’umuzun bir koz nefret çemberi sarsıntısından başka bir şeye dönüşmediği anlamlıdır. Ayrıca bir seçim yılı içinde, medyanın koyduğu her şeyin ona bağlı bir siyasi bükümü var. Yani günlük komplolarınız çok daha fazlasını içerecek çünkü seçim yıllarında olan şey bu.

“Kanıt olmasa bile bu alt bölüme kuramlar göndermeye devam edeceğim.” için 10 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 18:48:42

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım 15-06-2020 20:16:53

Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-06-2020 20:48:16

Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 02-07-2020 01:54:03

Edirne merkezden ben banu. Merhabalar siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 06-07-2020 15:54:40

Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler 08-07-2020 11:51:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir