Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı

Bu sadece muhtemelen yakında eski kız arkadaşım olacağımla siyaset hakkında tartışırken bulduğum türden bir şey.

ama “Aramızda” adında rastladığım bir oyun var ve temelde sizin ve arkadaşlarınızın yapmanız gereken bir cinayet gizemi oyunu

oyununuzu öldürmeye ve sabote etmeye çalışan sahtekarlar varken haritadaki görevleri tamamlayın ve gidin.

Tüm görevler tamamlanırsa masum kazanır, herkes ölürse sahtekarlar kazanır.

genellikle yaklaşık 10 oyuncu ve bunlardan 2’si “sahtekar”. Oyunu özellikle eğlenceli kılan şey, masumların sahtekarları görememesidir.

Bu, sahtekarlara kimin gerçek kimin sahte olduğunu bilmek için tüm kozu verir. 10 oyuncunun hepsi birlikte bir görüşme yapıyor ve hepsi mikrofonlarının sesini kapatıyor.

oynarlar, böylece oyunun kaderi, kazanmak için toplantılar sırasında oyuncular arası iletişimde bulunur. Bir ceset bulunursa, onu kim bulursa (sahtekarlar dahil)

genellikle bir toplantıyı çağırır. Bu, herkesin nerede olduğunu, insanların ne yaptığını, kimin kiminle olduğunu, gerçekten bir fikir edinmek için mikrofonunun sesini açtığı zamandır.

potansiyel şüphelilerin kimler olabileceğine dair. Oyun, insanların masumiyetlerini kanıtlamaya ve başkalarını suçlamaya çalıştıkları bu küçük mahkeme salonuna dönüşürken, sahtekarlar

Grubu aldatmaya ve manipüle ederek birbirlerine düşman olmaya ve gemide birbirlerine oy vermeye çalışıyorlar. Ama bu oyunda sahtekarları kanıtlamanın yolları olduğu gibi

insanların masum olduğunu tamamen kanıtlamanın yolları var. Sahtekarlar görev yapamazlar, sadece onların yanında durabilir ve masumlarını taklit etmek için bir şeyler yapıyor gibi görünebilirler.

ancak genellikle 1 ila 2 masum, görevin dışında bir animasyon yapan belirli görevleri alır. İnsanların sizi görmesini sağlayarak masumiyetinizi tamamen kanıtlayın artık herkes biliyor

size güvenebileceklerini ve bu da iyilerin ellerine çok fazla koz koyar. Sanırım benim tüm fikrim masumiyetinizi kanıtlamanın gücü. Bu bir oyun

yani gerçekten tek amaç kazanmak değil mi? İyi bir adam olmanın masumiyetini kanıtlamak için bir oyunda düşünmek basittir, sadece kanıtlayan belirli bir görevi yapmanız gerekir

kalbiniz görev için doğrudur. Sanırım ben sadece masumiyetlerini kanıtlayan, yolsuzluğa teslim olmayan ve gerçek tanrılar olan insanlar tarafından yönetilen bir ulus hayal ediyorum.

ve tanrı derken özel birisini kastetmiyorum, sadece saf kalp ve niyet fikrini. Masumların görevi tamamlamak için saf niyetleri gibi.

bu durumda misyon insanlık için mutluluk ve başarı peşinde koşmaktır.

“Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı” üzerine 20 yorum

1. Ankara merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 04-09-2020 23:28:40

2. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım 24-09-2020 00:13:59

3. Karaman merkezden ben ali. Mrb paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 09:44:50

4. Çorum merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, şukuladım 02-10-2020 11:20:39

5. Ardahan dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , doruk – 457

6. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 19-10-2020 05:30:59

7. Karabük merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 11:23:54

8. Trabzon dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 380

Yorum yapın