Bu sadece muhtemelen yakında eski kız arkadaşım olacağımla siyaset hakkında tartışırken bulduğum türden bir şey.

ama “Aramızda” adında rastladığım bir oyun var ve temelde sizin ve arkadaşlarınızın yapmanız gereken bir cinayet gizemi oyunu

oyununuzu öldürmeye ve sabote etmeye çalışan sahtekarlar varken haritadaki görevleri tamamlayın ve gidin.

Tüm görevler tamamlanırsa masum kazanır, herkes ölürse sahtekarlar kazanır.

genellikle yaklaşık 10 oyuncu ve bunlardan 2’si “sahtekar”. Oyunu özellikle eğlenceli kılan şey, masumların sahtekarları görememesidir.

Bu, sahtekarlara kimin gerçek kimin sahte olduğunu bilmek için tüm kozu verir. 10 oyuncunun hepsi birlikte bir görüşme yapıyor ve hepsi mikrofonlarının sesini kapatıyor.

oynarlar, böylece oyunun kaderi, kazanmak için toplantılar sırasında oyuncular arası iletişimde bulunur. Bir ceset bulunursa, onu kim bulursa (sahtekarlar dahil)

genellikle bir toplantıyı çağırır. Bu, herkesin nerede olduğunu, insanların ne yaptığını, kimin kiminle olduğunu, gerçekten bir fikir edinmek için mikrofonunun sesini açtığı zamandır.

potansiyel şüphelilerin kimler olabileceğine dair. Oyun, insanların masumiyetlerini kanıtlamaya ve başkalarını suçlamaya çalıştıkları bu küçük mahkeme salonuna dönüşürken, sahtekarlar

Grubu aldatmaya ve manipüle ederek birbirlerine düşman olmaya ve gemide birbirlerine oy vermeye çalışıyorlar. Ama bu oyunda sahtekarları kanıtlamanın yolları olduğu gibi

insanların masum olduğunu tamamen kanıtlamanın yolları var. Sahtekarlar görev yapamazlar, sadece onların yanında durabilir ve masumlarını taklit etmek için bir şeyler yapıyor gibi görünebilirler.

ancak genellikle 1 ila 2 masum, görevin dışında bir animasyon yapan belirli görevleri alır. İnsanların sizi görmesini sağlayarak masumiyetinizi tamamen kanıtlayın artık herkes biliyor

size güvenebileceklerini ve bu da iyilerin ellerine çok fazla koz koyar. Sanırım benim tüm fikrim masumiyetinizi kanıtlamanın gücü. Bu bir oyun

yani gerçekten tek amaç kazanmak değil mi? İyi bir adam olmanın masumiyetini kanıtlamak için bir oyunda düşünmek basittir, sadece kanıtlayan belirli bir görevi yapmanız gerekir

kalbiniz görev için doğrudur. Sanırım ben sadece masumiyetlerini kanıtlayan, yolsuzluğa teslim olmayan ve gerçek tanrılar olan insanlar tarafından yönetilen bir ulus hayal ediyorum.

ve tanrı derken özel birisini kastetmiyorum, sadece saf kalp ve niyet fikrini. Masumların görevi tamamlamak için saf niyetleri gibi.

bu durumda misyon insanlık için mutluluk ve başarı peşinde koşmaktır.

Author

82 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

2. Selamlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler

4. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler

5. Bursa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım 31-08-2020 16:21:32

6. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım 31-08-2020 16:45:14

7. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

8. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamlar siten valla hayran edici, şukuladım 01-09-2020 12:49:53

9. Ankara merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 04-09-2020 23:28:40

10. Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım

11. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba web siten inanki iyi, şukuladım 18-09-2020 03:27:26

12. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım 24-09-2020 00:13:59

13. Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, şukuladım 27-09-2020 01:16:26

15. Karaman merkezden ben ali. Mrb paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 09:44:50

16. Çorum merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, şukuladım 02-10-2020 11:20:39

17. Ardahan dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , doruk – 457

18. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 19-10-2020 05:30:59

19. Karabük merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 11:23:54

20. Trabzon dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 380

21. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , banu – 409

22. Iğdır merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 02-11-2020 09:34:25

23. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, teşekkürler , ali – 175

24. Iğdır merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-11-2020 13:12:59

25. Bayburt merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-11-2020 17:09:34

26. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, saolun

27. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 243

28. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 230

29. merhaba arkadaşlar sayfa inanki güzel, teşekkürler

30. Burdur dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım , emin – 80

31. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 223

32. Selam herkese sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

33. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, saolun

34. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, face de paylaştım

35. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 208

36. Gürbüz Reply

Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun

37. Manisa merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:46:09

38. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 292

39. Selam herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun

40. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 157

41. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

42. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 361

43. Giresun merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-12-2020 09:29:10

44. Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

46. selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, şukuladım

47. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

48. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 411

49. Ankara dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, saolun , doruk – 281

50. Bursa merkezden ben ali. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, saolun 17-01-2021 08:16:14

51. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

52. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 258

53. Yozgat merkezden ben emin. Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, sağolun 27-01-2021 20:35:51

54. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-01-2021 15:17:49

55. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 85

56. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım

57. Çorum dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, saolun , gaye – 174

58. selamun aleyküm sayfanız valla mükemmel, facebookta paylaştım

59. Samsun merkezden ben memo. Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 09-02-2021 07:27:27

60. Batman merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-02-2021 07:31:51

61. Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, sağolun

62. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ziya – 22

63. Ankara dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , Emine – 144

64. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 469

65. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım

67. Manisa dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 78

68. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 119

69. Elazığ merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım 15-04-2021 15:38:03

70. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler

71. Şırnak dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 376

72. Muğla dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 420

73. Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 67

74. Zonguldak dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 481

75. Çorum dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 196

76. Karabük dan kimler var. Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı . selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun , gaye – 202

77. Merhaba herkese web sitesi vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kanıtlanmış masumların Tanrı’nın Kalbi ile garip bağlantısı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 314

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link