İğnenin işe yaradığına inanıyorsanız, yaygın olarak kullanılan ilk koronavirüs aşısını teslim etme yarışını kazanan bilim adamı, insanların aşıların güvenli olduğundan emin olabileceklerini ve arkasındaki teknolojinin yakında başka bir küresel bela olan kanserle savaşmak için kullanılacağını söylüyor.

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Kanser tedavi edildi . Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 54

2. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler

3. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-03-2021 14:27:16

4. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 00:44:39

5. Karabük dan kimler var. Kanser tedavi edildi . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 222

6. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

7. Bu konu : ” Kanser tedavi edildi ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, şukuladım , Hasan – 287

8. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-04-2021 04:19:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link