Kategoriler
Genel

Kanye, Trump’ın sonuncusunu kazanmasıyla aynı nedenlerle seçimi kazanabileceğini düşünüyorum

İnsanlar Trump’a oy verdiler çünkü sistemin aslında onlar için çalışmadığını ya da hayatlarını iyileştirmesine yardımcı olduklarını fark ettiler, bu yüzden bize daha fazlasını vermeye devam edecek birine oy vermek yerine, bir yabancıya, bir işadamı, bir Ünlü, bir politikacı veya bir avukat yerine, tüm sistemde büyük değişiklikler yapmasını umuyor.

Dört yıl geçti ve çoğu insanın bir Trump başkanlığından aldığı en büyük yardım 1.200 dolarlık bir teşvik kontrolüydü ve ortalama bir kişi için daha iyisi için başka bir şey değişmedi.

İşte yine buradayız, 2020 ve başka bir seçeneğimiz var, başka şeyleri karıştırabilecek ve hepimiz için daha iyi bir dünya yaratabilecek başka bir politikacıya, bir işadamı veya bir ünlüye oy verebiliriz.

Kanye, Evrensel temel gelir, Evrensel temel konut, hapishane reformu gibi şeylerden bahsediyor ve muhtemelen tüm eyaletlerde otu yasallaştıracak ve muhtemelen genç seçmenlerin dikkatini çekecek harika fikirlerin uzun bir listesi var ve muhtemelen siyah oylamayı oldukça kolay kazanacak ve her iki adaydan da hoşlanmayan seçmenleri de alabilir, bu yüzden bu seçimi kazanma şansı olduğunu düşünüyorum ve bu değilse, belki de 2024’te.

“Kanye, Trump’ın sonuncusunu kazanmasıyla aynı nedenlerle seçimi kazanabileceğini düşünüyorum” için 8 yanıt

Kütahya merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-07-2020 02:08:53

Kocaeli merkezden ben banu. Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 28-07-2020 14:44:38

Iğdır merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 04-08-2020 00:03:37

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 05-08-2020 09:16:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir