Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor

Politik ya da başka bir şey olsun olmasın, Kanye West sadece JRE podcast’indeydi ve haftanın herhangi bir gününde normal bir ortamda bu, tüm gazeteleri ve ana akım medyayı söyleyip çıkarsa tüm gazeteleri ve ana akım medyayı haber yapardı. aklından ama kendini taşıma şekli yüzünden ve aslında mantıklı olduğu için onun hakkında yazmıyorlar ve muhtemelen buna izin verilmiyor. Kendin izlemelisin. Ama dahiyi ve bu “kampanyaya” standart siyasetten çok farklı bir zihniyetten nasıl geldiğini biraz daha anlamaya başladık. İktidardaki insanların bilmemizi ve hissetmemizi istemedikleri her şeyden bahsetti ve bu noktada hepimizin doğru olduğunu bildiğimiz birçok “komploya” daldı. Michael Jackson, Prens ölümü. Tıp sistemi, Florür, Bitcoin ve fiat paranın nasıl bir aldatmaca olduğu, Nikolae Tesla ve daha pek çok şey … Podcast’i izledikten sonra Kanye’nin bir başkan olarak dünyayı daha iyi hale getireceğini düşünüyorum. Sevgi ve barıştan gelmekten ve işbirliği yapmaktan bahsetti, yaratıcı olduğu için çoğu soruna olan çözümleri de çok yaratıcı ve değerleri şu anda kararlarında Tanrı’nın iradesini ve İncil değerlerini kullandığı için yerinde. Gıda ve tarımda sürdürülebilirlikten bahsediyor. Ancak, bu büyük olayın elde ettiği çok az veya hiç haber içermeyen şeye dikkat çekmek istedim. Amerikalı bile değilim. Ama istediğiniz her şeyi tartışın!

“Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor” üzerine 41 yorum

1. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 140

2. Manisa dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 240

3. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun , ali – 204

4. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 60

5. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, sağolun , emin – 416

6. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım 26-10-2020 11:14:29

7. Ağrı dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 427

8. Ordu dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 86

9. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 217

10. Bitlis dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Selam sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 127

11. Amasya dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , emin – 448

12. Tekirdağ merkezden ben . Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 02-11-2020 16:54:29

13. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 46

14. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, saolun , mehmet – 62

15. Yozgat merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-11-2020 12:59:02

16. Bursa dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 449

17. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 242

18. Hatay dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 124

19. Adana dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 67

20. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 462

21. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 130

22. Düzce dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 380

23. Samsun merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:07:02

24. Muş dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 51

25. Çankırı dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 191

26. Çanakkale dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Selamlar siten cidden dikkat çekici, sağolun , Hasan – 125

27. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 205

28. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , – 260

29. Tekirdağ dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Slm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 496

30. Diyarbakır dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Slm sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 131

31. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-01-2021 05:34:38

32. Bu konu : ” Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 97

33. Kilis merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım 17-01-2021 17:21:50

34. Tunceli dan kimler var. Kanye West Joe Rogan Podcast yayınlanmıyor . Merhaba sayfanız yeminle hayran edici, şukuladım , banu – 451

35. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-02-2021 11:27:49

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link