Saint Pablo Lyrics, Kanye’yi QAnon’a bağlar

Tuhaf teori biliyorum ama Saint Pablo’nun sözlerine bakarsak, Kanye’nin QAnon hareketiyle ilgilendiğine tamamen inanıyorum.

“İnsanlar Twitter’da delirdiğimi söylemeye çalışıyor” “Medya tuhaf bir harcama olduğunu söyledi ‘Medya kontrolden çıktığını söyledi Sadece ben kontrolden çıkmadığımı iddia etmeyen tek kişi benmişim gibi hissediyorum , Ben sadece onların kontrolünde değilim ”QAnon hareketindeki güçlü bir inanç, medyanın sözde bir dünya hükümeti tarafından tamamen kontrol edildiği ve sansürlendiği yönündedir. Böyle bir inanca sahip biri, Kanye gibi sözler ve medya hakkında ne kadar açık sözlü olduğunu söylemek zorunda.

“Bu neslin Einstein’a en yakın şeyi O yüzden benim için endişelenme, ben iyiyim, bundan bin yıl sonra gerçek hayatta paradigmayı kayın ve Troll geleneksel düşüncesi gibi hissettiğimde onu değiştirmeye gerek yok. soru antika olduğunu biliyorum, bu yüzden bazen agresif oluyorum “

Kanye kelimenin tam anlamıyla, kendisini yüzyılın Einstein Times kişisi ile karşılaştıran dünyadaki en zeki kişi olduğuna inanıyor. Herkes ruh sağlığıyla çok ilgileniyor, ancak o tamamen iyi olduğunu düşünüyor. Paradigma değişimi, bakıldığında tam olarak Q hareketinin ideolojisi olan dünya hakkındaki temel varsayımları değiştirmekle ilgili karmaşık bir konudur. Kanye ortak düşünceye inanmıyor ve bilgimizi genişletmemiz gerektiğini düşünüyor.

“Jay Electra için Tanrıya Şükür, o görevi yerine getirdi”

Jay Electra, Şeytan ve Rothschild sinagoguna atıfta bulunduğunda tartışmalarla karşı karşıya kalan bir müzisyen. Buradaki bu bağlantı, Kanye’nin QAnon’a inandığının açık bir kanıtıdır.

“Hollywood yapımcılarını asla dinleme” QAnon hareketi, Hollywood’un gerçek bir şeytani pedofil halkası olduğuna ve şarkıdaki referansının sadece bir tesadüf olamayacağına inanıyor.

“Paraya çok uzun süre bakmayın, bu Medusa’dır” Kanye, bir milyarder, Qanon’larla aynı ideolojiyi zenginlerin gizli bir toplumda dünyayı yönetmesi ve paranın yozlaşması olarak görse de.

“Ve gece gökyüzünde kiliseye bakıyorsun Tanrı’nın selam verip vermeyeceğini merak ediyorsun”

Kanye, Tanrı’nın sözde satanistleri durdurmak için ne zaman devreye gireceğini merak ediyor

“Gelecek milyonlarca insanın ruhunu uyandırıyorum” Kanye, insanları gerçeklikten uyandırmak ve şeytani uygulamaları görmelerini sağlamak için bir mesaj yayıyor

“Çocuklara inanıyorum, çocukları dinle kardeşim”

Çocuk tüketiminin kanıtlandığı varsayılan pizza kapısına doğrudan bir referans.

“Siyah üzerine siyah yalanlar, siyah üzerine siyah suçtan daha kötüdür Yahudiler, nasıl para kazanılacağı konusundaki gerçeklerini paylaşıyorlar”

Teorimin daha geniş kapsamına rağmen Kanye, yeni dünya düzeni hakkındaki Yalanların suçtan daha kötü olduğuna ve referansın dünyayı kontrol ettiği iddia edilen Yahudiler olduğuna inanıyor. “Işık önümüzde yegenlerim, bu yüzden şeytan çok çalışıyor Gerçek aile bir araya gelerek serapları görüyor. Sis perdeleri, yanlış gerçeklik algıları “

Işık, birçok kişinin bizi kontrol eden pedofil halkasının somut kanıtı ve ifşası olduğuna inandığı büyük uyanışa bir referanstır. Bahsettiği serap, sürekli bahsettiği ve ortaya çıkacak olan sahte gerçektir.

“Aydınlanmış adamın rüyasından uyandım”

Potansiyel diğer referanslar ^

“Çok fazla konuşmayayım ya da çok fazla yapmayayım Çünkü eğer çok fazla ayaktaysam, temastan koparım, dua ediyorum ‘beden dışı bir deneyim olması için insanlar ışığımı şimdi görebilirler sadece rap yapmak değil “

Kanye, QAnon’a inanmasına rağmen, sonuçlarından korktuğu için doğrudan onun hakkında ne söyleyeceğini bilmiyor.

“Biliyorum, onun bir planı olduğunu biliyorum, biliyorum senin ışınlarının üstündeyim Bir adım, sen beni taşıyordun Haberleri açtığımda ve beni gömüyorlardı”

Kanye, tanrının sahte haberleri alt etmek için bir planı olduğuna ve bunun bir parçası olmak için tanrı tarafından kaderinde olduğuna inanıyor.

“Bana görünmezmişim gibi davranıyorsun Sana görünmüyorsun Oh, sattıkları görünmez gerçekler”

Medyanın yanlış gerçekler verdiğine inanıyor

Saint Pablo’nun dışında, tartışılmaz olduğuna inandığım Kanye ve QAnon ile sayısız başka bağlantı var. Bu teori kulağa çılgınca gelse de, daha fazla araştırma yaparsanız, Kanye’nin kesinlikle QAnon’a inandığı sonucunun netleşeceğini düşünüyorum.

TLDR: Kanye west şeytani bir pedofil yüzüğüne inanıyor.

gönderen … KingSimon88
[comments]

Author

43 Comments

1. Bursa dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Mrb siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 253

2. Eskişehir merkezden ben Aylin. Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-12-2020 22:23:14

3. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 253

4. İstanbul dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, saolun , Emine – 292

5. Merhaba siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

6. Adıyaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 20:55:20

7. Nevşehir merkezden ben Aylin. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-12-2020 00:01:38

8. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

9. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

10. Erzincan dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 464

11. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Selam siten inanki iyi, teraziye tıkladım , – 60

13. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-12-2020 22:41:01

14. Muş dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, şukuladım , memo – 126

15. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 257

17. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 55

18. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 472

19. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

20. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

21. Bitlis merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, saolun 15-01-2021 12:21:51

22. Bingöl merkezden ben doruk. Selamlar web siten inanılmaz çok iyi, sağolun 15-01-2021 12:33:23

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Selam sayfa valla çok iyi, sağolun , Gürbüz – 12

24. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Merhaba siteniz vallaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 242

25. Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Tunceli dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Merhaba siten gerçekten hayran edici, saolun , doruk – 498

27. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 500

28. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 479

29. Manisa merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 18-02-2021 10:09:07

30. Ardahan merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 28-02-2021 16:08:28

31. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 19:41:39

32. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , mehmet – 34

33. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 132

34. Ağrı dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Merhaba herkese web siten yeminle hoşuma gitti, saolun , ali – 289

35. Isparta merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 25-03-2021 18:12:28

36. Bu konu : ” Kanye West, QAnon’a inanıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, sağolun , – 285

37. Iğdır dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Selam web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 331

38. Bingöl dan kimler var. Kanye West, QAnon’a inanıyor . Selam herkese sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 144

39. Manisa merkezden ben Aylin. Mrb web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:54:39

40. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link