Kanye’nin cumhurbaşkanlığına aday olmasının nedeni.

Epstein’ın uçuş günlükleri, bu tür gizli şekillerde bağlanmayı beklemediğiniz insanlar arasında daha derin bir güç ve para bağlantısını gösteriyor.

Trump’ın arkadaşı ve halk figürü olan Kanye’nin, siyah oyu Rus ya da aşırı sağ kanat etkisi zincirine bölmek için cumhurbaşkanlığına aday olması için isteneceği ve büyük olasılıkla ödeneceği ya da tehdit edileceği konusunda şaşırmam.

Neden bunu yapsınlar? Çünkü koz onun palyaço olduğunu biliyor. Hepsi bunun için yapıldığını biliyor. Çaresizler.

İnanılmaz güce sahip elit aşırı sağ beyaz supremacistler ve eğer 1943’te Nazi’lere göründüğü kadar kötülük ve benziyorlarsa, olabildiğince çok psikolojik ve sosyal taktik kullanmamak için herhangi bir neden görmüyorum. Onlar zaten çok uzun zamandır.

Trump’ın Rusya ile bağlantısının kanıtı, Rusya’nın ABD askerlerinde nimetlerinin olması ve ABD askerlerinin ölümüyle sonuçlanan eylemsizlik nedeniyle güçleniyor. (Bütün zamanı biliyorlardı). Bir şey yaptı, onları G8’e geri davet etti!

Mutlu dördüncü

“Kanye’nin cumhurbaşkanlığına aday olmasının nedeni.” üzerine 42 yorum

1. Niğde merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-07-2020 05:29:17

2. Hakkari merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 06-07-2020 21:06:04

3. İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 09-07-2020 01:43:24

4. Rize merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 16:18:06

5. Karabük merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler 16-07-2020 17:55:14

6. Kocaeli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 13:36:49

7. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-08-2020 15:01:01

8. Adana merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-09-2020 22:13:08

9. Niğde merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, teşekkürler 08-09-2020 15:07:08

10. Bu konu : ” Kanye’nin cumhurbaşkanlığına aday olmasının nedeni. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 377

11. Bu konu : ” Kanye’nin cumhurbaşkanlığına aday olmasının nedeni. ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 203

Yorum yapın