Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı?

Ama bunun hakkında konuşmaya çalıştığında onu deli bir adam olarak etiketlediler ve herkese ilaçlarını bıraktığını söylediler, Kris Jenner’ın bir rant sırasında Twitter’da ne kadar kötü olduğu hakkında konuşmaya çalıştı ve karısıyla geri döndüğünde hemen sustu ilaçlarını geri aldı. Bazen ona karşı bir kan davası olup olmadığını merak ediyorum, eğer bu tür şeyler hakkında konuşursa çocuklarını bir daha asla görmemesi için tehdit ediyorlar.

… OnlyPlayAsLeviathan tarafından gönderildi
[comments]

“Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı?” üzerine 15 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2021 20:12:59

2. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 07-02-2021 20:19:17

3. Şırnak dan kimler var. Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? . selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 209

4. Denizli merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 20:22:38

5. Bu konu : ” Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun , memo – 122

6. Bu konu : ” Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 314

7. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-02-2021 21:25:49

8. Bu konu : ” Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 396

9. Batman dan kimler var. Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? . Mrb web sitesi gerçekten güzel, sağolun , memo – 37

10. Edirne dan kimler var. Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? . Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 369

11. Karabük dan kimler var. Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? . Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 355

12. Edirne dan kimler var. Kanye’nin tüm çocuk kaçakçılığı ve elit Hollywood sınıfından kopmaya çalıştığını düşünen var mı? . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 365

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link