“Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu

http://deathcultconspiracy.xyz

Reddit’teki sayısız gönderiyi, Youtube, Twitter ve FB’deki yorumları okuduktan sonra, çoğu insanın akıl sağlığımıza yönelik bu savaşı hiçbir şekilde ciddiye almadığı açıktır.

Pek çok ‘uyanık’ olsa da, bunların çoğu isyanlarını sahte ev 19 vakalarının tartışılmasıyla sınırlıyor.

Bu savaş çok ciddi ve bu çılgınlığı durdurmak için hepimizin çok daha fazla taktik medya kampanyası yaratması gerekiyor.

Bunun gibi daha fazla kampanya görmemiz gerekiyor, tüm BS’yi atlayan kampanyalar ve seçim bilgi-eğlence dediğini söyledi.

… tommymbargo tarafından gönderildi
[comments]

““Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu” üzerine 39 yorum

1. Hatay merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 22:37:08

2. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 27-09-2020 16:23:21

3. Ağrı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-09-2020 19:55:10

4. Denizli merkezden ben Hasan. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:23:27

5. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Slm siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 28

6. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 29-10-2020 12:56:47

7. Sinop dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 460

8. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Mrb web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 201

9. Isparta dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 321

10. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 277

11. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 479

12. Muğla dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 55

13. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , banu – 33

14. Kütahya dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, şukuladım , ali – 125

15. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-12-2020 22:22:52

16. Rize merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım 20-12-2020 01:12:29

17. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 283

18. Diyarbakır dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selamlar sayfa inan ki hayran edici, tebrikler , Aylin – 198

19. Gaziantep dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 221

20. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 286

21. Balıkesir merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun 05-02-2021 06:10:30

22. Kayseri dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 374

23. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 257

24. Aydın dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 231

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link