“Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu

http://deathcultconspiracy.xyz

Reddit’teki sayısız gönderiyi, Youtube, Twitter ve FB’deki yorumları okuduktan sonra, çoğu insanın akıl sağlığımıza yönelik bu savaşı hiçbir şekilde ciddiye almadığı açıktır.

Pek çok ‘uyanık’ olsa da, bunların çoğu isyanlarını sahte ev 19 vakalarının tartışılmasıyla sınırlıyor.

Bu savaş çok ciddi ve bu çılgınlığı durdurmak için hepimizin çok daha fazla taktik medya kampanyası yaratması gerekiyor.

Bunun gibi daha fazla kampanya görmemiz gerekiyor, tüm BS’yi atlayan kampanyalar ve seçim bilgi-eğlence dediğini söyledi.

… tommymbargo tarafından gönderildi
[comments]

““Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu” üzerine 12 yorum

1. Hatay merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 22:37:08

2. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 27-09-2020 16:23:21

3. Ağrı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-09-2020 19:55:10

4. Denizli merkezden ben Hasan. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:23:27

5. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Slm siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 28

Yorum yapın