http://deathcultconspiracy.xyz

Reddit’teki sayısız gönderiyi, Youtube, Twitter ve FB’deki yorumları okuduktan sonra, çoğu insanın akıl sağlığımıza yönelik bu savaşı hiçbir şekilde ciddiye almadığı açıktır.

Pek çok ‘uyanık’ olsa da, bunların çoğu isyanlarını sahte ev 19 vakalarının tartışılmasıyla sınırlıyor.

Bu savaş çok ciddi ve bu çılgınlığı durdurmak için hepimizin çok daha fazla taktik medya kampanyası yaratması gerekiyor.

Bunun gibi daha fazla kampanya görmemiz gerekiyor, tüm BS’yi atlayan kampanyalar ve seçim bilgi-eğlence dediğini söyledi.

… tommymbargo tarafından gönderildi
[comments]

Author

70 Comments

1. Merhaba herkese sayfan inanki çok iyi, twitter da paylaştım

2. Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, saolun 18-09-2020 17:38:56

3. Hatay merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 22:37:08

4. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

5. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 27-09-2020 16:23:21

6. Ağrı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-09-2020 19:55:10

7. selamun aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

9. Slm siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Denizli merkezden ben Hasan. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:23:27

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Slm siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 28

12. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 29-10-2020 12:56:47

13. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 460

14. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Mrb web siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 201

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

16. Isparta dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 321

17. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 277

18. Rize merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, sağolun 23-11-2020 21:52:10

19. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 479

21. Muğla dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 55

22. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , banu – 33

23. Kütahya dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, şukuladım , ali – 125

24. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-12-2020 22:22:52

25. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım 20-12-2020 01:12:29

26. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 283

27. Diyarbakır dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selamlar sayfa inan ki hayran edici, tebrikler , Aylin – 198

28. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

29. Merhabalar web siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Bitlis merkezden ben ali. Selam paylaşım vallaha çok güzel, sağolun 15-01-2021 18:41:30

31. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 221

33. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 286

34. Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

35. Balıkesir merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun 05-02-2021 06:10:30

36. Kayseri dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 374

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 257

38. Aydın dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 231

39. Giresun merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-02-2021 09:05:04

40. Tokat dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selamlar paylaşım valla çok güzel, teşekkürler , ali – 37

41. Düzce dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 247

42. Manisa merkezden ben ziya. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 08-03-2021 15:35:24

43. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 351

44. Muş dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 293

45. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, teşekkürler 18-03-2021 00:30:57

46. Kilis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-03-2021 16:51:17

47. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 07:09:21

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun , Gürbüz – 126

49. Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

50. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 137

51. Siirt dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Slm web siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 500

52. Bingöl merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 30-04-2021 01:09:23

53. Osmaniye merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-05-2021 18:09:11

54. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , doruk – 359

55. Slm web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

56. Rize merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi vallaha iyi, tebrikler 07-05-2021 03:22:23

57. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, şukuladım , Emine – 80

58. Selam herkese siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım

59. Artvin dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Selam herkese sayfa cidden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 256

60. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 27

61. Elazığ merkezden ben ali. Selamlar web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım 29-06-2021 11:23:31

62. Sinop merkezden ben ali. Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 03-07-2021 22:37:37

63. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 411

64. Burdur merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 10-07-2021 12:14:16

65. Bu konu : ” “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu ” çok güzel. Slm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 118

66. Gaziantep dan kimler var. “Kapalı Kapıların Ardında Yeni Bir Dünya Düzeni” Sunar: Ölüm Kültü Komplosu . Slm sayfa inan ki mükemmel, sağolun , ziya – 260

67. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 25-07-2021 22:05:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link