Bir maske, iki?

Maske yok mu?

İsveç ile aramızdaki fark nedir? Bizi öldürüyorlar.

Dünyayı bizden kurtarmaya çalışırken onlara bakmazsanız, bunların hiçbiri mantıklı değil.

Artan ajitasyon, daha az para. Şişirme. Vb bu büyük bir şaka. Özellikle tedaviye bakıldığında, ivermektin orada.

… LegendOfMethane tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, teşekkürler 25-02-2021 04:52:21

2. Bu konu : ” Kapanmaların bir anlamı yok. ” çok güzel. Slm sayfanız inanki iyi, teşekkürler , hatice – 406

3. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” Kapanmaların bir anlamı yok. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 176

5. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Siirt merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-02-2021 17:12:33

7. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Kapanmaların bir anlamı yok. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 438

8. Erzurum dan kimler var. Kapanmaların bir anlamı yok. . selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, tebrikler , ali – 6

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım

10. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. Amasya dan kimler var. Kapanmaların bir anlamı yok. . selam arkadaşlar siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 90

12. Bu konu : ” Kapanmaların bir anlamı yok. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 32

13. Tokat merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, şukuladım 14-03-2021 01:01:28

14. Bu konu : ” Kapanmaların bir anlamı yok. ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 356

15. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Slm paylaşım cidden çok iyi, sağolun 21-03-2021 11:45:43

16. Manisa dan kimler var. Kapanmaların bir anlamı yok. . selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 211

17. Çanakkale dan kimler var. Kapanmaların bir anlamı yok. . selamun aleyküm paylaşım valla iyi, teraziye tıkladım , emin – 216

18. Bu konu : ” Kapanmaların bir anlamı yok. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 435

19. Bu konu : ” Kapanmaların bir anlamı yok. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, sağolun , Emine – 307

20. Selamın aleyküm web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link