Pilotların uçamaz hale gelmesiyle ilgili tüm konuşmalarla birlikte risk, sıradan insanları da kapsıyor mu? Bunu düşünürken aklıma geldi…

Ya sizi uzaya gitmekten alıkoyacak tıbbi bir prosedüre sahip olsaydınız? Sadece sen değil, bundan sonra tüm soyunun. Şimdi çok fazla uzay trafiği yok, ama uçurumu dört gözle bekleyen geleceğe yönelik bir prova yöntemi.

“Ya sadece seçilmiş birkaç kişi bu deneyin kapsamı dışında olsaydı.

Hepsine hükmedecek bir korona.

İnsanların galaksiyi biyolojik olarak kirletmesine izin verilemez.” -Darth Fauci

Author

39 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

2. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, sağolun

3. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 456

4. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

5. Antalya merkezden ben hatice. Merhabalar web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2021 22:38:41

6. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Selam herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 329

7. Trabzon merkezden ben banu. Selamlar siteniz cidden hayran edici, tebrikler 03-07-2021 21:04:06

8. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

9. Erzurum merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-07-2021 00:16:28

10. Bursa merkezden ben ziya. Merhaba siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 06-07-2021 09:38:56

11. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 457

12. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 64

13. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 495

14. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 322

15. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Emine – 453

16. Adıyaman dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 185

17. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 228

18. Niğde dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 368

19. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, saolun 13-07-2021 10:28:14

20. Yalova merkezden ben gaye. Selamlar sayfan süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 15-07-2021 08:40:30

21. Erzincan dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 443

22. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 222

23. Sinop merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha güzel, face de paylaştım 24-07-2021 18:18:36

24. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 89

25. Zonguldak dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 437

26. Bingöl merkezden ben . Slm sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 12:24:50

27. Eskişehir dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Mrb paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 233

28. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 350

29. Konya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, tebrikler 22-08-2021 14:16:57

30. Merhaba sayfan gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Şanlıurfa dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . merhaba arkadaşlar sayfa inanki güzel, şukuladım , – 165

32. Erzincan merkezden ben mehmet. Mrb sayfa ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 28-08-2021 17:52:08

33. Elazığ dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , doruk – 316

34. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki iyi, teşekkürler , ahmet – 282

35. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 209

36. Kastamonu merkezden ben doruk. Slm web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2021 18:04:35

37. Yalova dan kimler var. Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? . Slm web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , hatice – 371

38. Bu konu : ” Kapı bekçiliği alanı. Farzedelim? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 297

39. Sakarya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 22:57:19

Write A Comment