Kapıdan doğruca …

Teksas’da yaşıyorum. Bu Teksas gücü olayı ilk gerçekleştiğinde nedenini bilmek istedim.

Her. Tek. Doğrudan kapıdan çıkan haber makalesi – donmuş yel değirmenlerini (var olmayan) Yeşil Yeni Anlaşma ve ERCOT’u suçladı.

Bu nasıl oldu?

Bu kadar çok sayıda “bağlantılı olmayan” haber makalesi nasıl bu kadar güvenle ve bu kadar hızlı bir şekilde yalnızca yanlış bilgileri değil, aynı zamanda açıkça politik olarak motive edilen yanlış bilgileri yayınladı?

Bu tür bir manipülasyonu motive eden siyasete katılıyor olsanız bile, biz buna tahammül ettiğimizde bu ülkeyi Rusya veya İran’dan bu kadar iyi yapan ilkeler nelerdir?

Ve insanlar küçümseyebilir ve önemi yokmuş gibi davranabilir. Ülkenizi iyileştirmek için küçük bir ihlal … Ama oluyor HER ZAMAN ve bu, hepimiz acı çekerken azınlık dışında kimseye yardım eden bir politika ile sonuçlanmaz.

“Kapıdan doğruca …” üzerine 13 yorum

1. Malatya merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-02-2021 06:40:07

2. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 45

3. Hakkari dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 435

4. Aksaray dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Slm paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 57

5. Yalova dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 146

6. Kırıkkale dan kimler var. Kapıdan doğruca … . selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 102

7. Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 21-02-2021 10:34:03

8. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 193

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link