Teksas’da yaşıyorum. Bu Teksas gücü olayı ilk gerçekleştiğinde nedenini bilmek istedim.

Her. Tek. Doğrudan kapıdan çıkan haber makalesi – donmuş yel değirmenlerini (var olmayan) Yeşil Yeni Anlaşma ve ERCOT’u suçladı.

Bu nasıl oldu?

Bu kadar çok sayıda “bağlantılı olmayan” haber makalesi nasıl bu kadar güvenle ve bu kadar hızlı bir şekilde yalnızca yanlış bilgileri değil, aynı zamanda açıkça politik olarak motive edilen yanlış bilgileri yayınladı?

Bu tür bir manipülasyonu motive eden siyasete katılıyor olsanız bile, biz buna tahammül ettiğimizde bu ülkeyi Rusya veya İran’dan bu kadar iyi yapan ilkeler nelerdir?

Ve insanlar küçümseyebilir ve önemi yokmuş gibi davranabilir. Ülkenizi iyileştirmek için küçük bir ihlal … Ama oluyor HER ZAMAN ve bu, hepimiz acı çekerken azınlık dışında kimseye yardım eden bir politika ile sonuçlanmaz.

Author

46 Comments

1. Malatya merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-02-2021 06:40:07

2. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 45

3. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Hakkari dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 435

5. Aksaray dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Slm paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 57

6. Konya merkezden ben ali. Mrb sayfan cidden çok iyi, tebrikler 19-02-2021 14:57:04

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 146

9. Kırıkkale dan kimler var. Kapıdan doğruca … . selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 102

10. Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 21-02-2021 10:34:03

11. Mrb web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 193

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

14. Artvin dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 175

15. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , hatice – 337

16. Erzurum merkezden ben gaye. Slm web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 13-03-2021 12:21:04

17. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:15:04

18. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 381

19. Sivas merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-03-2021 09:15:21

20. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , banu – 21

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 233

22. Balıkesir dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Merhabalar sayfa vallaha billaha iyi, sağolun , ziya – 279

23. İzmir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 23-04-2021 05:40:12

24. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, şukuladım

25. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 184

26. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, sağolun , ziya – 117

27. Rize merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 22-05-2021 09:47:14

28. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım

30. Kilis merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-06-2021 01:58:40

31. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun

32. Bu konu : ” Kapıdan doğruca … ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, sağolun , hatice – 236

33. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım

34. Malatya dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 201

35. Karaman merkezden ben ziya. Merhabalar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 10-07-2021 12:16:56

36. Denizli dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Merhabalar paylaşımın yeminle iyi, saolun , doruk – 53

37. Yozgat dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 369

38. Bolu dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Merhaba herkese sayfa yeminle mükemmel, saolun , – 200

39. Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

40. Trabzon dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 450

41. Samsun merkezden ben doruk. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 20-07-2021 20:25:56

42. Kastamonu dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 421

43. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız valla çok iyi, saolun 24-07-2021 08:57:35

44. Iğdır dan kimler var. Kapıdan doğruca … . Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 262

45. Batman dan kimler var. Kapıdan doğruca … . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 282

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link