Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir?

Herhangi bir sosyalistten aşırı derecede rahatsız olan ama aynı zamanda sosyalizmin tam tersinden zenginleşen devasa birliğin üzerine pantolonunu sıçan insanlara bakıyorum. Çok sınırlı bir ekonomi anlayışım var ama bu özellikle akılsız ve birçok insanın bu konudaki mantığında bir boşluk gibi görünüyor.

… T-erribl-e tarafından gönderildi
[comments]

“Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir?” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz mükemmel, saolun , Aylin – 319

2. Bu konu : ” Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir? ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 500

3. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-01-2021 09:47:58

4. Kilis dan kimler var. Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir? . Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 460

5. Sivas merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 03:54:54

6. Afyon merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun 19-01-2021 09:12:27

7. Bu konu : ” Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , – 244

8. Niğde dan kimler var. Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir? . Selam herkese sayfanız valla hayran edici, tebrikler , hatice – 73

9. Bu konu : ” Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 326

10. Adana dan kimler var. Kapitalist sistemi savunmanın ama sonra doğal sonuçlarına karşı çıkmanın ardındaki mantık nedir? . Selam herkese sayfa inanki hayran edici, şukuladım , ali – 464

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link