Kapitalizm, kimin daha fazla insanı sömürebileceğini görmek için bir rekabettir. Biz ayakta dururken, politikacılar kazanıyor. Herkesin lanet oyunu oynamaya devam etmesi, her şeyi olduğu gibi tutan şeydir. Oyunu bırakmayı dene ve zihinsel olarak deli ya da teröristsin. Bu bok zaten eski ve çok kötü.

Buna hayatımdan mutsuz olduğum için mi inanıyorum?

Yoksa artık oynamak istemediğim için hayatımdan mutsuz muyum?

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Kapitalizm bir rekabettir ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 321

2. elif yılmaz Reply

Selam siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bartın merkezden ben emin. Selamlar siten ciddiyim mükemmel, sağolun 28-03-2021 07:52:17

4. Bu konu : ” Kapitalizm bir rekabettir ” çok güzel. Slm siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 215

5. Karaman dan kimler var. Kapitalizm bir rekabettir . selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 468

6. Bu konu : ” Kapitalizm bir rekabettir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 65

7. Muğla merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun 16-04-2021 20:37:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link