Öncelikle Aziz Patty Günü’nün kutlu olsun, her yerde gülen yüzler ve insanlar görmek harikaydı. İkinci olarak, bu aşıların sonuçlarını bekliyorsanız, anti-vax değilsiniz.

Pek çok temel işçi aşı oluyor ve burada çalışmak için zorunlu tutuldu (yani Amerika’da sağlık hizmetleri ve ilk müdahale ekipleri). İlk aşılanan kişiye aşı olmayı beklediğimi söyledim. Çok medeni bir sohbetti ama genel olarak uzun vadeli çalışmalardan hangi sonuçların geleceği konusunda daha fazla sonuç beklediğimi açıkladım.

2. atıştan sonra basmakalıp semptomları vardı, Pfizer mı yoksa Moderna mı olduğunu hatırlayamıyorlardı, ama beni korkutmayan 2 günlük yatağa bağımlı hastalıktı. Beni korkutan, bunun uzun vadeli etkileri, bu endişeyi dile getirdiğimde kendi iyilikleri için aşamalı olmadı. Aşıların nasıl çalıştığını anlatmaya devam ettik ve bunun tetanoz, kızamık, çocuk felci aşısından nasıl farklı olduğunu anlatmaya devam ettim, ama onlar bunun yapılması gereken doğru şey olduğunu vurgulamaya devam ettiler ve temelde aynıydı, sadece farklı bir yaklaşımla. Bu, yıllardır çalışmakta olan, ancak şimdi eski, “modası geçmiş”, iyi bilinen ve başarılı aşıların nasıl olduğuna dair uzun vadeli bilgi olmadan sadece halka açık olan yeni bir tıbbi teknolojidir. Silahı atlamamak ve bu aşıyı almak bir sorun olmamalı, ancak bu koronavirüs ne kadar politik hale geldiğinden dolayı anti vax olarak görüldünüz.

Gelecekte, her covid sezonunda Xn güçlendiricilerle garanti edilen başka bir 3. güçlendirici atışı daha var. Topluluk olarak, bu virüsün başından beri başka bir grip olduğunu söylüyoruz. Erken bu teori topluluğunun% 90’ıyla birlikte şüpheliydim, ancak veriler medyanın Nisan ayında söylediği gibi olmadığını gösteriyor. Bir virüs, ev sahibini yayılamadan öldürürse, kendini öldürecektir. ÇKP propagandası veya sadece temel viroloji / biyoloji olabilirdi, başlangıçta ölümcül olabilirdi ama hayatta kalmak için evrimleşebilirdi. Buna karşı aşı olmak için neden zorlanıyoruz? Covid başından beri ölümcül olabilirdi ama hayatta kalmak için ev sahibini hayatta tutması gerekiyordu. Bu yüzden Ebola gibi bir şey kolayca kontrol edilebilir. Ebola bir salgın haline gelirse, büyük bir kargaşa yaratır ve kitleleri öldürür, ancak bu süreçte kendini ve bu salgınların neden kolayca kontrol altına alındığını da öldürür. COVID’in uzun vadeli etkilerini bilmiyor olabiliriz, ancak diğer aşı konuşmalarının tersine giden “tedavi” nin uzun vadeli etkilerini de bilmiyoruz. Şansımı “doğal” bir şeyle deneyeceğim ve insanların zorladığı yeni bir buluşla değil.

Konuştuğum kişi, tıpkı grip aşısı gibi, bir sonraki “covid” sezonunda olduğu gibi, güçlendiriciler olacağını söyledi. Bebek yaşından itibaren 7y / o veya 60y / o + değilseniz, bu gerekli olmamalıdır. En son grip aşısı olduğumda, henüz gelişmemiş bağışıklık sistemimin hastalığa yenik düşebileceği 9 yaşımdaydım. Onlara sordum, “Bu bir sonraki grip aşısıysa neden yaptırayım?”. Tek cevap, risk altındaki kişilere yardım etmek ve normale dönmekti. Güçlendiricilere ihtiyaç varsa, halk bir bütün olarak kendi görüşlerine göre normalin ne olduğuna karar verene kadar hiçbir zaman normal olmayacağını söyledim. Medyanın neyin normal olduğunu söylediği görüşü değil, nüfusun neyin normal olduğunu düşünen biri olarak birleştiği görüş.

Dediğimiz gibi, “Risk altında değilseniz, almayın.” İsterseniz, test konusu olmayın ve bekleyin. Beklemekte sorun yok, pes etmeyin ve bilimin göstermesine izin verin.

Author

8 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-03-2021 07:54:16

2. Eskişehir dan kimler var. Kapsamlı sonuçlar görmek istiyorsanız aşı karşıtı değilsiniz. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun , ziya – 172

3. Bu konu : ” Kapsamlı sonuçlar görmek istiyorsanız aşı karşıtı değilsiniz. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 400

4. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Kırşehir dan kimler var. Kapsamlı sonuçlar görmek istiyorsanız aşı karşıtı değilsiniz. . Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , banu – 414

6. Bu konu : ” Kapsamlı sonuçlar görmek istiyorsanız aşı karşıtı değilsiniz. ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 500

7. Giresun dan kimler var. Kapsamlı sonuçlar görmek istiyorsanız aşı karşıtı değilsiniz. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun , – 44

8. Bu konu : ” Kapsamlı sonuçlar görmek istiyorsanız aşı karşıtı değilsiniz. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Aylin – 382

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link