Captain America: Civil War’ı hatırlıyor musunuz? Film, bir laboratuvarın çalınması için yapılan saldırıyla başladı. biyolojik silah, ile sona erdi insanlar ölüyor. Sonuç olarak, ekip bir karar vermek zorunda kalır. uymak hükümet gözetimi veya emekli ile.

Bunu bugüne uygulayın: a ile başlayan virüs ile sona erdi insanlar ölüyor. Sonuç olarak ya sen uymak aşı zorunlulukları/pasaportları ile veya işinizi kaybetmek.

Bazı insanlar tarafından yönlendirilir mantık Steve Rogers gibi “gündemleri ve gündemleri değişen insanlar tarafından yönetiliyor” diye kendileri için en iyi olanı seçmeye.

Diğerleri tarafından yönlendirilir duygular Tony Stark gibi “biz bunu şimdi yapmazsak, daha sonra bize de yapacaktır”.

Ve tarafından yönlendirilenler var anlaşmak Natasha Romanov gibi “direksiyonda bir elimiz varsa, yine de direksiyonu çevirebiliriz” diye normale dönmeye çalışmak.

İşte onu güçlendirmek için bazı iyi alıntılar.

“Bunu imzalarsak, seçme hakkımızdan vazgeçmiş oluruz. Ya bu panel bizi gitmememiz gerektiğini düşündüğümüz bir yere gönderirse? Ya gitmemiz gereken bir yer varsa ve bize izin vermezlerse?”

Sanki bu politikaların devam etmesine izin verirsek, seçme hakkımızdan vazgeçmiş oluruz. Ya bu politikalar bizi işsiz bırakırsa? Ya bir mağazaya gitmemiz ya da seyahat etmemiz gerekiyorsa ve bize izin vermezlerse?

“Burada karar verme süreci yok. Kontrol altına alınmamız gerekiyor.”

Neredeyse, kendi araştırmanızı yapmayın ve sadece bilime güvenin.

“En az dirençli yol olduğu için yanlış seçim olduğu anlamına gelmez…” ama “Bunu yapmak için nelerden vazgeçiyoruz?”

Neredeyse, hoşlanmadığını biliyorum ama daha iyi olacağız, ama tam tersine, bunu yapmak için hangi hak ve özgürlüklerden vazgeçiyoruz?

21 Comments

1. Karaman merkezden ben ali. Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 25-08-2021 05:17:26

2. Gaziantep dan kimler var. Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı . Slm siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 257

3. Bu konu : ” Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 227

4. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı . Merhaba herkese web siten valla iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 272

5. Iğdır dan kimler var. Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı . Selamlar web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 229

6. Uşak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 28-08-2021 07:40:53

7. Siirt dan kimler var. Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı . Selamlar siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 82

8. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 266

10. Niğde dan kimler var. Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 469

11. Bu konu : ” Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 70

12. Bu konu : ” Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 331

13. Bu konu : ” Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler , – 449

14. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Adıyaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 10-09-2021 19:28:59

16. Sakarya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, face de paylaştım 16-09-2021 04:30:53

17. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 21-09-2021 18:02:26

18. Iğdır dan kimler var. Kaptan Amerika: İç Savaş, Aşı Görevleri/Pasaportlar için Öngörücü Programlamaydı . Selamlar paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler , Emine – 241

19. Çankırı merkezden ben . Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 24-09-2021 16:48:24

Write A Comment