Burada kuzey Utah’da yerel Fox istasyonu kar fırtınası uyarılarını duyurdu. Ayrıca bunun yeni bir şey olduğunu ve Utah’ın onu ilk kez kullanmak zorunda kaldığını söylediler. Son derece ağır bir kar fırtınası ama kısa ömürlü. Bana neredeyse hava mühendisliği ve manipülasyon gibi geliyor? Bunların hepsi aklımda hiçbir kanıt olmayan bir fikir. Bu yeni fenomene (bana) dair kanıtı veya bağlantısı olan var mı?

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Kar fırtınası? Ne oluyor be? ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 345

2. Merhaba web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Kar fırtınası? Ne oluyor be? ” çok güzel. Slm web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 50

4. Bu konu : ” Kar fırtınası? Ne oluyor be? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 356

5. Bu konu : ” Kar fırtınası? Ne oluyor be? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 389

6. Yozgat dan kimler var. Kar fırtınası? Ne oluyor be? . Selam siteniz inanılmaz çok iyi, saolun , memo – 198

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, saolun 10-04-2021 02:03:19

9. Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

10. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Afyon dan kimler var. Kar fırtınası? Ne oluyor be? . selamun aleyküm web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , ali – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link