Kara Kış

Son zamanlarda kendini, arkadaşları veya aile üyeleri daha depresif veya olumsuz hisseden veya fark eden oldu mu? Şu anda dünya hakkında oldukça karamsar hissettim ve bunun bir eğilim olup olmadığını merak ediyorum. Bazen, duygularımızın dijital yayınlarımıza göre kitle kontrolünde olduğunu düşünüyorum.

Ebeveynlerim haberleri ne kadar çok izlerse, o kadar depresif hale geliyorlar. Biden “karanlık bir kış” öngördü ve kastettiği şeyin bu olup olmadığını merak ediyorum. Haberlerin bizi aktif olarak ümit verici bir şekilde hiper hale getirdiği bir yeniden açılış döneminden önce, dışsal olarak uyarılmış bir depresyon dönemi. Medyanın neden olduğu bipolar bozukluk. Zihinsel olarak dengesiz insanları kontrol etmek / kontrol etmek daha kolay.

“Kara Kış” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, sağolun , banu – 108

2. Amasya dan kimler var. Kara Kış . selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, sağolun , mehmet – 161

3. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 133

4. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 132

5. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 95

6. Muğla dan kimler var. Kara Kış . selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 449

7. Bursa dan kimler var. Kara Kış . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 431

8. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 281

9. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 431

10. Adana dan kimler var. Kara Kış . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 195

11. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 372

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link