Kara Kış

“KARANLIK BİR KIŞ” GELİYOR Joe Biden’in son 2020 Başkanlık tartışmasından şu anda ünlü sözü – “Karanlık bir kışa girmek üzereyiz.” “Kara Kış” nedir ve neden önemsemelisiniz? Joe Biden bu ifadeyi uydurmadı, ancak çok önemli bir şeyi, bir ipucunu – bir sırrı açığa çıkardı. “Kara Kış”, 22-23 Haziran 2001 tarihlerinde Andrews Hava Kuvvetleri Üssü’nde düzenlenen bir hükümet Biyoterörizm Tatbikatıdır. Dark Winter, COV-19’u tee’ye yansıtan küçük bir çiçek salgını hakkında şunları içerir; 1.) ABD Ordusu tarafından milyonlarca dozda gerçekleştirilen toplu aşılama. 2.) Toplantılardaki insan sayısının sınırlandırılması dahil olmak üzere tüm okulların, iş dünyasının ve gerekli olmayan faaliyetlerin stratejik olarak kapatılması. 3.) Yerel eyaletlerden eyalete sınır kapama dahil olmak üzere ABD’ye giriş ve çıkışlarda seyahat yasağı – sonunda yalnızca aşı kanıtı olanların giriş ve çıkışlarına izin verilmesine yol açar. 4.) Ekonomi çöktükten sonra sıkıyönetim ilan edildi 5.) FEMA kamplarında enfekte kişilerin zorunlu olarak tecrit edilmesi / gözaltına alınması “Kara Kış” raporunun yayınlanma tarihi önemli bir faktördür ve bir nedenle seçilmiştir. 6/22/2001, COV-19’un 12/31/2019 tarihinde duyurulduğu tarihten itibaren tam olarak 6766 gün (ve 966 hafta). Sahne arkasındaki ipleri çekenlerden iki kez düz görüşte gizlenmiş kullanışlı bir 666 Joe haklıydı, “Karanlık Kış” a girmek üzereyiz. Uyanık, farkında ve hazırlıklı mısınız?

“Kara Kış” üzerine 55 yorum

1. Elazığ dan kimler var. Kara Kış . Merhaba herkese paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 242

2. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 29-10-2020 03:10:56

3. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , – 74

4. Karaman merkezden ben memo. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-10-2020 03:11:28

5. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 470

6. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 102

7. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 179

8. Karabük merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım 30-10-2020 03:47:27

9. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 428

10. İzmir dan kimler var. Kara Kış . selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 316

11. Aydın merkezden ben banu. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-10-2020 06:46:49

12. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , gaye – 251

13. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 191

14. Samsun dan kimler var. Kara Kış . Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 449

15. Osmaniye merkezden ben Emine. Slm web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-11-2020 11:12:27

16. Bitlis dan kimler var. Kara Kış . Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 313

17. Erzurum dan kimler var. Kara Kış . selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 217

18. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 2

19. Kahramanmaraş dan kimler var. Kara Kış . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, şukuladım , ziya – 33

20. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 213

21. Antalya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-12-2020 21:17:47

22. Karaman dan kimler var. Kara Kış . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 467

23. Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-12-2020 22:23:47

24. Tunceli merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 24-12-2020 15:02:18

25. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ali – 352

26. Iğdır merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:05:23

27. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 224

28. Denizli dan kimler var. Kara Kış . Merhaba siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 170

29. Bingöl dan kimler var. Kara Kış . Merhaba sayfanız ciddiyim hayran edici, sağolun , banu – 455

30. Bu konu : ” Kara Kış ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sağolun , hatice – 412

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link