Son zamanlarda sıklıkla kullandığım bir web sitesinden beri bütün gün kartel bokunu okudum iade-www.borderlandbeat.com, Meksika’da bir sınır kasabasında yaşadığım için, tahmin edebileceğiniz gibi, gerçekte neler olup bittiğini bilmek faydalı olabilir.

neyse siyah kokaini duydum

Siyah Kokain

“Siyah kokain, uyuşturucu tacirleri tarafından uyuşturucu koklayan köpekler ve kimyasal testlerle tespit edilmekten kaçınmak için kullanılan kimyasal bir süreç tarafından yaratılır. Tacirler kokaine odun kömürü ve diğer kimyasalları ekleyerek kokainin kokusu olmayan ve zaman zaman tepki vermeyen siyah bir maddeye dönüştürür. olağan kimyasal testlere tabi tutuldu. “

Kaynak:

Amerika Birleşik Devletleri Genel Muhasebe Ofisi, “Uyuşturucu Kontrolü: Kolombiya’dan Narkotik Tehdidi Büyümeye Devam Ediyor” (Washington, DC: USGPO, 1999), s. 5.
http: //www.gao.gov/archive/199 …

Bunu okurken, Güney Amerika Polisinin ÇOĞUNLUK uyuşturucu köpeklerini uyuşturucu bağımlısı yaptığını okudum, bu yüzden daha hızlı çalışıyorlar ve uyuşturucuyu gerçekten bulmak isteyenlerin gerçekten berbat olduğundan emin olmak için.

Gerçekten acıtıyorlar diye gerdiriyorlar ve ya uyuşturucu yoksa? Oh iyi.

Bilginize Latin amerika’da köpeklerin muamelesi ile ilgili ciddi bir problemim var, başlangıçta insanların fakir olduğunu anlıyorum ve her zaman kendi ihtiyaçlarını karşılayamıyorum, bir köpeğin köpek olup olmadıklarıyla hiçbir ilgisi olmayan veya 5, çünkü esasen ve alarm sistemi. ama yine de beni gerçekten rahatsız ediyor – ama bunun ötesinde.

ve oradaki aptallar için, evet herkesin köpeklerine böyle davranmadığını biliyorum ve buradaki aptallar için, her iki köpeğim de bu tür durumlardan kurtarılıyor ve alarm olarak kullanılan veya üzerine atılan birden fazla köpeği çaldım hayatlarını kapı zili olarak yaşamak için çatılar. ve onlara ABD’de evler buldum ve eğer köpeğinizi böyle bir durumda görürsem, yakında yeni bir yuvaya da sahip olabilirler

Author

15 Comments

1. Tekirdağ dan kimler var. Kara Kokain ve Polis Uyuşturucu Köpeklerini Amaca Yöneliyor (İkisi de Gerçekten) . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, saolun , emin – 148

2. Siirt merkezden ben gaye. Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 07-03-2021 12:46:00

3. Bu konu : ” Kara Kokain ve Polis Uyuşturucu Köpeklerini Amaca Yöneliyor (İkisi de Gerçekten) ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 78

4. Çanakkale merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun 08-03-2021 17:02:14

5. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler

6. Bu konu : ” Kara Kokain ve Polis Uyuşturucu Köpeklerini Amaca Yöneliyor (İkisi de Gerçekten) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 449

7. Iğdır merkezden ben ali. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 19:16:15

8. Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, twitter da paylaştım 16-03-2021 14:43:47

9. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Kara Kokain ve Polis Uyuşturucu Köpeklerini Amaca Yöneliyor (İkisi de Gerçekten) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 187

11. Bu konu : ” Kara Kokain ve Polis Uyuşturucu Köpeklerini Amaca Yöneliyor (İkisi de Gerçekten) ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 251

12. Şırnak dan kimler var. Kara Kokain ve Polis Uyuşturucu Köpeklerini Amaca Yöneliyor (İkisi de Gerçekten) . merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, tebrikler , Emine – 72

13. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız cidden güzel, teşekkürler 14-04-2021 12:48:47

14. Yozgat merkezden ben . Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 17-04-2021 06:00:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link