Bu diziyi yıllardır seviyorum. Şu anda hepsini yeniden izliyorum. Bununla birlikte, Hollywood’daki pedofilleri ve seks kaçakçılığını hepimiz biliyoruz. Medyalarında saklamayı sevdikleri bilinçaltıları da biliyoruz. (Amerika’daki En Etkili Şeytan) Bu iki bölümde “Fulcrum” (güçlü insanların şantaj dosyaları) ve Vanderbilt malikanesindeki gibi bir havuz ve John Podesta’nın “sanat eseri” gibi diğer gizli mesajlardan bahsedilmiştir. ve beyaz bir tavşan bile beni çok düşündürdü. Epstein ve Maxwell tesadüf değildi … Bilenler … Biliyorlar.

Author

17 Comments

1. Karaman dan kimler var. “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 63

2. Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım

5. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 328

6. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

7. Tunceli dan kimler var. “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) . Slm web siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 469

8. Ankara dan kimler var. “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) . Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 110

9. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, saolun

10. İzmir dan kimler var. “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) . Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun , – 378

11. Bu konu : ” “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , Hasan – 474

12. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 22:08:53

13. Bu konu : ” “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, saolun , mehmet – 480

14. Sinop dan kimler var. “Kara Liste” Sezon 2, Bölüm 9 ve 10 (Netflix) . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link