Kategoriler
Genel

Kara Orman

Twitter’da #blackforest gibi hashtag’ler görüyorum. Almanya ve Avusturya’da Grimm kardeşlerin kurulduğu bir orman olduğunu okudum (ormandaki canavarlar?). Ayrıca, geçmiş yüzyıllar boyunca şeytani elit avlanma partilerinin olacağı Rothschild’lerin sahibi olduğunu öğrendim. Bu partilerde küçük çocukları eğlenmek için avlar, tecavüz eder ve öldürürlerdi. Mülkü geçen yıl 108 milyon dolara sattılar. Birkaç gün önce, o ormanları “Rambo tipi bir silahlı adam” için araştıran bir ton polis vardı. Balık buldum. Ayrıca McDonald’s kara orman pastası denilen yeni bir pasta mı çıkardı? Fındık mı gideceğim yoksa bu tür şeyler sadece bir tesadüf değil mi? Belki Grimm kardeşler yakındaki Avrupa ormanlarındaki canavarları (seçkin satanistler) anlatmaya çalışıyordu? Idk sadece benim al haha.

“Kara Orman” için 10 yanıt

Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 22-07-2020 21:13:18

Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 26-07-2020 04:53:52

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten yeminle çok iyi, şukuladım 27-07-2020 09:19:43

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 19:18:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir