Dünyayı değiştirecek şeyleri bilen birkaç yıl içinde ölen birkaç kişiyi düşünün. Ölümleri neredeyse kesinlikle dünyadaki güç dengesini değiştirirdi.

Aklımdaki karakterlerin oyuncu kadrosunu tahmin edebileceğinizden oldukça eminim. Çoğu kötü türdendi, iyi insanlar değil. Bununla birlikte, bu tiplerle omuzlarını ovuşturan daha da kötü insan türleri olabilir. Ya örneğin, bazılarının, ikincisinin bazılarına karşı şantaj malzemesi olsaydı? Dünyadaki etkisi çok yüksek olanlar hakkında bir şeyler biliyorlardı. Etkilileri kontrol altında tutabilecekler, dünya için belirli planlarını hayata geçirmelerini engelleyebileceklerdi.

Örneğin seçkinler arasında birçok “aşırı özgürlükçü” tür olduğunu varsayalım. Onlar, her türlü yoldan kendilerini şımartan ve ortak kanunlardan ve ulusların kanunlarından bağımsız hareket eden, solgun tiplerdir. Pek çok kınanması gereken eylemlerine rağmen, diyelim ki sezgisel olarak açık bir şekilde zalim güç yapılarına eğilmiyorlar. Kurumsal yapılar, kanunlar, ordular ve benzerleri aracılığıyla açıkça kontrolü ele almaktansa, baştan çıkarmayı ve paralarının ve güçlerinin konuşmasına izin vermeyi tercih ederler. Hakimiyet ve ustalıktan hoşlanabilirler, ancak bunu en azından özerklik ve özgür irade yanılsamasına sahip olan astlar üzerinde istiyorlar. Bu türler için, tüm güçlerinin sadece otomatların üzerinde olması hiç eğlenceli değil. “Kölelerin” “kralları” olmaktan yeterince keyif alamıyorlar. Kralların kralı olmak istiyorlar. Kendilerine teslim olanların en azından önce düzgün bir şekilde hayatta olmalarını istiyorlar, aksi takdirde güç tıpkı bir video oyunu oynamak gibidir. Bunlar NWO’nun playboyları.

Öte yandan, daha otoriter eğilimli olanlar da var. Eğilimle, bunlar NWO’nun üst düzey bürokratları ve mühendisleridir. Eğilimleri, gücü büyük ölçekli kurumsal ve kurumsal yapılar, teknolojiler, yetkiler, metodolojiler, izleme ve gözetim sistemleri, algoritmalar ve kontrol altyapıları aracılığıyla kullanmaktır. Bu türler, öncelikle iktidar işiyle ilgilidir. Oyna güç. Bununla birlikte, “eğlence” gereksinimleri olduğunda eski tiplere gidebilirler ve bu, birincinin onlara karşı şantaj yapmasına izin verir.

Ya üçüncü bir tip varsa? Bürokratlar gibi öncelikle “hukuka uygun” olan, ancak playboylar kadar araçsal etik ve mekanik yöntemlerinden uzak duran bir tip. Bu üçüncü türe NWO’nun “aristokratları” diyelim çünkü onlar kendilerini bir soy, bir miras, bir gelenek taşıyor olarak görüyorlar.

Son yıllarda playboy ve aristokrat türleri arasında önemli ölümler oldu. Ya bu bürokratik / araçsalcı tipin orantısız bir şekilde öne çıkmasına izin verdiyse?

Ya bu, daha önce yüksek seviyelerde tartışılan ancak playboylar ve aristokratlar arasındaki muhalifler tarafından engellenen planların yürürlüğe girmesine izin verdiyse? Önemli playboylar ve aristokratlar artık ölürken, frenler kalktı.

… mitte90 tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Karanlığa karşı daha koyu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden iyi, şukuladım , gaye – 465

2. Bilecik dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, sağolun , Emine – 438

3. Zonguldak dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 222

4. Sinop dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 101

5. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kars dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . Mrb paylaşımınız inanki güzel, şukuladım , memo – 98

7. Bu konu : ” Karanlığa karşı daha koyu ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun , gaye – 259

8. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, sağolun

9. Elazığ dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . Mrb sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 213

10. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

11. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 320

12. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-06-2021 16:13:11

13. Bu konu : ” Karanlığa karşı daha koyu ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 203

14. elif yılmaz Reply

Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

15. Bu konu : ” Karanlığa karşı daha koyu ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 230

16. Siirt dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . Selamlar siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 390

17. Bartın dan kimler var. Karanlığa karşı daha koyu . Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 455

18. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 23-07-2021 06:46:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link