Callaghan’ın Crosstown Salonunda Son Çağrı

Lütfen önceden özürlerimi kabul ediyorum. Ben belgesel bağımlısıyım.

Ben deliyim ve hoşuma gitti.

Medya Yayıncılığı Para Demektir – Hakikat Değil

Toronto’da 20 yılı aşkın bir süredir Outreach Connection adlı haftalık bir gazete yayınladım.

Evsiz insanlar 25 sent için satın aldı ve 1990’ların başında, taş devri bir dolar için sattı.

Ben varsayılan olarak sadece biz yanıklarına aşırı maruz kalmadan çevre enerji uzmanıyım.

70’lerin sonlarından beri petrol kitapları ve bilim dergileri okuyorum.

80’lerde çılgın başkan yardımcılarından önce banka literatürünü okurdum.

İnsanlar artık bilime ve yayıncılığa güvenmiyor çünkü tıklamalar para ve güce eşit.

Youthspeak, benim gibi benim için anlaşılmaz.

İşte bu yüzden dinozorlar sadece 100 yaşında …

Bernie Sanders ve Michael Moore fark ettiklerinden çok daha önemli.

Petrol eğrisini düzleştirme çabası birlik olmadan fiziksel veya politik olarak başarılı olmayacaktır.

Bu siyasi bir sicil de değil. Bu tüysüz domuz maymunları enerji tarihidir.

10 yıl önce James Hansen “Torunlarımın Stromları” nı yazdı. Bu kitapta% 100 özel karbon vergisi önerdi, bu da zengin ücret anlamına geliyor ve yoksullar% 0 ile şirketler ve hükümetler için bu paranın% 100’ünü alıyor.

Tek sorun hem sosyalistlerin hem de kapitalistlerin bu fikirden nefret etmesidir. İkisi de vergi dolarlarının harcanmasını istiyor. Bütün saçmalık budur. Sahte yeşillikler dünyayı para kadar önemsemiyorlar, ama bazıları için eşcinsel olmak gibi … birçoğu henüz bilmiyor.

Hansen ve birkaç Teksas iktisatçısı,% 100 özel karbon vergilerinin, emisyonları mümkün olan diğer yollardan daha hızlı azaltmak için sol ve sağ birleşeceğini söyledi. Emisyonlar o zamandan bu yana% 20 gibi arttığı için haklı. 2011 yılı civarında Bill McKibben ve Bernie Sanders, Hansen’in fikrini durdurmak istediler, bu yüzden Bernie ve Barbara Boxer, federal hükümetin bu tür herhangi bir vergi teklifinin% 40’ını izlemesine (çalmasına) izin verecek bir yasa tasarısına sponsor oldular. Bernie, sosyalistlere ihanet etmeden çok önce insanlığa ihanet etti.

Yürümek utanç için aşağıdaki bağlantılar

Gençlik konuşmacıları bundan nefret ediyor ve bir çeşit trolling olarak açıkça reddediyorlar, bu yüzden onlara anlatmaya bile çalışmıyorum, lehçeyi bile konuşmuyorum. Bana göre ucubeler gibi konuşuyorlar. Güneş enerjisi şimdi küresel enerjinin yaklaşık% 2’si, yenilenebilir enerji artık küresel enerjinin% 4’ü, memelilerin% 4’ü vahşi ve hayvanların% 99’u son 10.000 yılda kayboldu. Dünyadaki ağaçların% 50’si en çok son 50 yılda 2.000 yılda yok oldu. Emisyonlar 30 yılda% 50, 15 yılda% 30 arttı.

10 yılda yakıtların% 50’sini yakmayı bırakmalıyız. IMO, sadece yalancılar “emisyonları azalt” diyor. Tüm bunlar için kaynakları size gönderdiğim bağlantılarda bulabilirsiniz. Tüm bunlar hakkında bir zihinsel sağlık uyarısı vermeliyim, çünkü bu kalbin zayıflığı için değil. YT’ye güvenmiyorum. Dünya çarpık uzmanlar ve saç tetikleme modları tarafından yönetilmektedir. oyun oynamak ahlaki olarak mutlu olmanızı sağlar. Bana göre sen uzaylı bir türsün.

Hansen ayrıca, Amerika’nın sadece nükleer atığı geri dönüştürerek 300 yıllık karbonsuz nükleer enerji elde edebileceğini söyledi, çevre grupları hayır dedi, çünkü Fukushima’dan sonra büyük paralar yükseliyordu. Bunlar birbirleriyle ilişkisel anlamdan yoksun, birbirini dışlayan olaylar değildir. Hansen ve dünyaca ünlü biyologların birçoğu yeniden düşünmek için yeşillere yalvardı. Git kendini becer dediler. Böylece her şeyle birlikte Çin’e gitti. Bill Clinton ve Wall Street 90’larda Çin’e askeri sırlar sattı.

Enerjinin sadece% 2’si güneş enerjisi, enerjinin% 4’ü yenilenebilir, biyo enerjisinin% 90’ı sahtekarlıktır, alglerin küresel enerjinin üçte birine güç vermesi için Arjantin büyüklüğünde bir ülke alacaktır. Güney Kore’nin yenilenebilir enerji için yeterli arazisi yok ve denizaşırı bir mühendislik ucubesi kabusu.

1950’lerde Peterborough Kanada’da, Westclox işçileri Çin’den küçük plastik parçalar fark ettiler, bunlardan biri 1950’lerde bir gün Çin’in tüm işlerimizi alacağını ve hatta – onlara karşı savunmamızı bile söylediğini söyledi.

Bütün bunlar tarih. Bernie işini yaptı ve yeni oyuncular sahneye çıkacak. Çok genç ve umursamayanlar bir bok vermez ve bunun ne anlama geldiğini bilecek kadar zeki olanlarınız topunuz yoktur çünkü parayı takip edersiniz ve kim yapmaz?

Şimdi bir milyarder olsaydım, belirli bir tempoda istemediğim insanları öldüren bir virüs yayardım, ayrıca bunun için ön koltuk biletleri satacağım. Karanlık bir gelecek hayal edememenizin tek nedeni, denememenizdir.

Dört veri bağlantı duvarı utanç

Kaynaklar:

1. 2020 Hard Collapse At Screw U ( your online source documentation service ) from DarkFuturology

2. Save The Humans by Moby Dick from Wildlife

3. A Giant Magnetic Field Hole Is Splitting In Two – Nothing To See Here So Fuck Off And Die from conspiracy

4. Collapse Data Cheat Sheet from collapse

Author

107 Comments

1. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 25-05-2020 16:04:42

2. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 06-06-2020 16:59:16

7. Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım

8. Ordu merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 19:13:05

9. Merhabalar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 17-06-2020 16:30:26

11. Ankara merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 21-06-2020 16:56:06

12. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım

13. Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 27-06-2020 15:47:18

14. elif yılmaz Reply

Selam web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım

15. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

16. Çanakkale merkezden ben doruk. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 02-07-2020 04:59:55

17. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

18. Yozgat merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 08-07-2020 18:12:33

19. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Aydın merkezden ben Gürbüz. Slm web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 10-07-2020 13:16:05

21. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 15:59:29

22. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

24. Sakarya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2020 14:25:30

25. Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 18-07-2020 13:03:14

26. Slm siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım

28. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

29. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Bolu merkezden ben ziya. Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-07-2020 20:50:21

31. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 27-07-2020 07:44:13

32. Malatya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-07-2020 00:23:30

33. Ordu merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-08-2020 19:38:59

34. Balıkesir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:07:39

35. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, face de paylaştım

36. Merhaba paylaşımın yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 13-08-2020 06:18:43

38. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-08-2020 17:15:24

39. selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

40. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 16:12:08

41. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler

42. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

43. Merhaba herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

44. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız valla iyi, saolun 01-09-2020 02:04:12

45. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

46. Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

47. Antalya merkezden ben Emine. Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 11-09-2020 18:44:48

48. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler 12-09-2020 05:32:04

49. Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, face de paylaştım 16-09-2020 13:58:20

50. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

51. Isparta merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanki çok güzel, şukuladım 23-09-2020 17:22:25

52. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun 28-09-2020 01:58:29

53. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. Tokat merkezden ben gaye. Slm web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-10-2020 13:23:36

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 170

56. Adana dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Mrb paylaşımın harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 454

57. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler , memo – 168

58. Yalova merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 21-10-2020 06:04:59

59. Hakkari dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 387

60. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

61. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

62. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 178

63. Isparta dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Mrb sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 223

64. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , Hasan – 478

65. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun

66. Bitlis dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 152

67. Slm siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

68. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, tebrikler

69. Kars merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 07-12-2020 17:47:43

70. Karabük merkezden ben emin. Mrb paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 13-12-2020 11:39:42

71. Çankırı merkezden ben . Selam sayfa valla güzel, saolun 13-12-2020 19:23:00

72. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 136

73. Mersin merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 16-12-2020 10:24:22

74. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

75. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 232

76. Kırıkkale dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 171

77. Ordu merkezden ben ali. Slm sayfan süper ötesi güzel, sağolun 05-01-2021 00:53:47

78. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 462

79. Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 15-01-2021 10:10:09

80. Nevşehir dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 111

81. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Slm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 263

82. Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 18:32:05

83. Aksaray dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 287

84. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm siteniz valla mükemmel, tebrikler 19-03-2021 10:02:04

85. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, şukuladım

86. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler , Emine – 186

87. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

88. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 11-04-2021 23:21:21

89. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 66

90. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 246

91. selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, saolun

92. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım 02-05-2021 17:15:28

93. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 202

94. Siirt merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler 20-05-2021 06:03:34

95. Bu konu : ” Karanlık Gelecek Komplosu ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 336

96. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

97. Kahramanmaraş dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 160

98. Samsun dan kimler var. Karanlık Gelecek Komplosu . Slm web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 381

99. Çorum merkezden ben gaye. Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-06-2021 09:32:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link