Kategoriler
Genel

Karanlık Gelecek Komplosu

Callaghan’ın Crosstown Salonunda Son Çağrı

Lütfen önceden özürlerimi kabul ediyorum. Ben belgesel bağımlısıyım.

Ben deliyim ve hoşuma gitti.

Medya Yayıncılığı Para Demektir – Hakikat Değil

Toronto’da 20 yılı aşkın bir süredir Outreach Connection adlı haftalık bir gazete yayınladım.

Evsiz insanlar 25 sent için satın aldı ve 1990’ların başında, taş devri bir dolar için sattı.

Ben varsayılan olarak sadece biz yanıklarına aşırı maruz kalmadan çevre enerji uzmanıyım.

70’lerin sonlarından beri petrol kitapları ve bilim dergileri okuyorum.

80’lerde çılgın başkan yardımcılarından önce banka literatürünü okurdum.

İnsanlar artık bilime ve yayıncılığa güvenmiyor çünkü tıklamalar para ve güce eşit.

Youthspeak, benim gibi benim için anlaşılmaz.

İşte bu yüzden dinozorlar sadece 100 yaşında …

Bernie Sanders ve Michael Moore fark ettiklerinden çok daha önemli.

Petrol eğrisini düzleştirme çabası birlik olmadan fiziksel veya politik olarak başarılı olmayacaktır.

Bu siyasi bir sicil de değil. Bu tüysüz domuz maymunları enerji tarihidir.

10 yıl önce James Hansen “Torunlarımın Stromları” nı yazdı. Bu kitapta% 100 özel karbon vergisi önerdi, bu da zengin ücret anlamına geliyor ve yoksullar% 0 ile şirketler ve hükümetler için bu paranın% 100’ünü alıyor.

Tek sorun hem sosyalistlerin hem de kapitalistlerin bu fikirden nefret etmesidir. İkisi de vergi dolarlarının harcanmasını istiyor. Bütün saçmalık budur. Sahte yeşillikler dünyayı para kadar önemsemiyorlar, ama bazıları için eşcinsel olmak gibi … birçoğu henüz bilmiyor.

Hansen ve birkaç Teksas iktisatçısı,% 100 özel karbon vergilerinin, emisyonları mümkün olan diğer yollardan daha hızlı azaltmak için sol ve sağ birleşeceğini söyledi. Emisyonlar o zamandan bu yana% 20 gibi arttığı için haklı. 2011 yılı civarında Bill McKibben ve Bernie Sanders, Hansen’in fikrini durdurmak istediler, bu yüzden Bernie ve Barbara Boxer, federal hükümetin bu tür herhangi bir vergi teklifinin% 40’ını izlemesine (çalmasına) izin verecek bir yasa tasarısına sponsor oldular. Bernie, sosyalistlere ihanet etmeden çok önce insanlığa ihanet etti.

Yürümek utanç için aşağıdaki bağlantılar

Gençlik konuşmacıları bundan nefret ediyor ve bir çeşit trolling olarak açıkça reddediyorlar, bu yüzden onlara anlatmaya bile çalışmıyorum, lehçeyi bile konuşmuyorum. Bana göre ucubeler gibi konuşuyorlar. Güneş enerjisi şimdi küresel enerjinin yaklaşık% 2’si, yenilenebilir enerji artık küresel enerjinin% 4’ü, memelilerin% 4’ü vahşi ve hayvanların% 99’u son 10.000 yılda kayboldu. Dünyadaki ağaçların% 50’si en çok son 50 yılda 2.000 yılda yok oldu. Emisyonlar 30 yılda% 50, 15 yılda% 30 arttı.

10 yılda yakıtların% 50’sini yakmayı bırakmalıyız. IMO, sadece yalancılar “emisyonları azalt” diyor. Tüm bunlar için kaynakları size gönderdiğim bağlantılarda bulabilirsiniz. Tüm bunlar hakkında bir zihinsel sağlık uyarısı vermeliyim, çünkü bu kalbin zayıflığı için değil. YT’ye güvenmiyorum. Dünya çarpık uzmanlar ve saç tetikleme modları tarafından yönetilmektedir. oyun oynamak ahlaki olarak mutlu olmanızı sağlar. Bana göre sen uzaylı bir türsün.

Hansen ayrıca, Amerika’nın sadece nükleer atığı geri dönüştürerek 300 yıllık karbonsuz nükleer enerji elde edebileceğini söyledi, çevre grupları hayır dedi, çünkü Fukushima’dan sonra büyük paralar yükseliyordu. Bunlar birbirleriyle ilişkisel anlamdan yoksun, birbirini dışlayan olaylar değildir. Hansen ve dünyaca ünlü biyologların birçoğu yeniden düşünmek için yeşillere yalvardı. Git kendini becer dediler. Böylece her şeyle birlikte Çin’e gitti. Bill Clinton ve Wall Street 90’larda Çin’e askeri sırlar sattı.

Enerjinin sadece% 2’si güneş enerjisi, enerjinin% 4’ü yenilenebilir, biyo enerjisinin% 90’ı sahtekarlıktır, alglerin küresel enerjinin üçte birine güç vermesi için Arjantin büyüklüğünde bir ülke alacaktır. Güney Kore’nin yenilenebilir enerji için yeterli arazisi yok ve denizaşırı bir mühendislik ucubesi kabusu.

1950’lerde Peterborough Kanada’da, Westclox işçileri Çin’den küçük plastik parçalar fark ettiler, bunlardan biri 1950’lerde bir gün Çin’in tüm işlerimizi alacağını ve hatta – onlara karşı savunmamızı bile söylediğini söyledi.

Bütün bunlar tarih. Bernie işini yaptı ve yeni oyuncular sahneye çıkacak. Çok genç ve umursamayanlar bir bok vermez ve bunun ne anlama geldiğini bilecek kadar zeki olanlarınız topunuz yoktur çünkü parayı takip edersiniz ve kim yapmaz?

Şimdi bir milyarder olsaydım, belirli bir tempoda istemediğim insanları öldüren bir virüs yayardım, ayrıca bunun için ön koltuk biletleri satacağım. Karanlık bir gelecek hayal edememenizin tek nedeni, denememenizdir.

Dört veri bağlantı duvarı utanç

Kaynaklar:

1. 2020 Hard Collapse At Screw U ( your online source documentation service ) from DarkFuturology

2. Save The Humans by Moby Dick from Wildlife

3. A Giant Magnetic Field Hole Is Splitting In Two – Nothing To See Here So Fuck Off And Die from conspiracy

4. Collapse Data Cheat Sheet from collapse

“Karanlık Gelecek Komplosu” için 18 yanıt

Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 25-05-2020 16:04:42

İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 06-06-2020 16:59:16

Ordu merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 19:13:05

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 17-06-2020 16:30:26

Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 27-06-2020 15:47:18

Çanakkale merkezden ben doruk. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 02-07-2020 04:59:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir