Karanlık Madde mevcut değil, ancak aşırı derecede finanse edildiğinden, Elektrik Evrenimiz hakkındaki gerçeği bilmeyeceksiniz.

Karanlık Madde, saçma sapan diş perisinin bir sahtekarlığıdır. “Finanse edilebilecek bir şeyi kurcalamaya ihtiyacım var” zihninin dinsel olarak izlediği katı ve kesin bir dogma. Karanlık Madde zihni niyet fon alın – çok. Hiçbir şey için finansman.

İnsanlar elektrikli varlıklardır.

Var olan her şeyin tamamı, bir Elektrik Evreninin kucaklaşmasına bağlıdır. Bunun için fon bulmaya çalışın.

Karanlık Madde sizi karanlıkta tutuyor.

“Karanlık Madde mevcut değil, ancak aşırı derecede finanse edildiğinden, Elektrik Evrenimiz hakkındaki gerçeği bilmeyeceksiniz.” üzerine 15 yorum

1. Amasya merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:41

2. Afyon merkezden ben banu. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-10-2020 05:06:13

3. Sakarya merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, şukuladım 09-10-2020 17:10:25

4. Mersin merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-10-2020 18:58:52

Yorum yapın