Hayatınıza devam ederken, artık rezonansa girmediğiniz insanlarla ve kişisel durumlarla karşılaşacaksınız ve bu, Ruhunuzun kusurlu olduğunu bilen ve hala mükemmellik için çabalayan bir yönünün bir yansımasıdır. Canlı olan parçanız – diğer Varlıklarla empati kuruyor, onları kendinizin bir uzantısı olarak görüyor ve sürekli olarak daha fazla mükemmellik için çabalıyor. Mükemmellik tevazu gerektirir, çünkü kendinizin gerçek ebedi doğanıza değmeyen kısımlarını tanımaya ve düzeltmeye istekli olmalısınız. Olduğunuz parlaklık, kesinlikle bu dünyadaki her şeyin üstündedir.

Diğer insanlar ve beylikler “düşman” oynamaya devam edecekler. Onlar sadece kılık değiştirmiş Tanrı’dır, sizi uyandırır ve sizi gerçek ebedi doğanıza geri getirir – bu Potansiyelin farkına varmanıza yardım ederek. Bazı kavrayışların farkına varmak için diğerlerinden daha fazla bireysel acı gerekir. Hatta bu dersleri öğrenirken çarpıcı benzerlikler içeren döngüsel bir model fark etmiş olabilirsiniz. Örneğin, öfkeyle mücadele ediyorsanız – insanların kötü iradesi gibi göründüğü veya cehaletin henüz ele almadığınız öfke duygularını ateşlediği döngüleri ve durumları fark edeceksiniz.

Bu dünyanın karanlığa düştüğünü ve şimdi Yükselişine başladığını fark ederseniz, o zaman bu dünyaya ve onun hedefi olacaksınız. Belki de hayatınızın çoğunda bu dünyanın hedefi olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu anlayış, bir tür “kurban zihniyeti” değildir. Aksine, bu, karanlığın Işığınızı Siz farkına bile varmadan önce birçok zaman gördüğünün bir işaretidir.

Bu dünyayı Herkesin iyiliği için değiştirmek amacıyla Ruh seviyesinde Mükemmellik için çabalamayı seçen bu bireysel Varlıklar, bu dünya tarafından en mükemmel ve kesin gazabıyla sınanacaklar – ve siz merhamet altında tutulmaya devam edeceksiniz. Yaratıcısının – En Yüce Tanrı’nın yolundan ayrı bir yol seçmiş bir varlık. Vücudunuz size yüklenen sınırlamanın kanıtıdır. Ama korkmayın – Bunların hepsi En Yüce Tanrı’nın Planının bir parçasıdır. Eğer uyanma sürecindeyseniz, muhtemelen bu Yasa altında ve hayatınızın büyük bir kısmı boyunca saldırı altında bulunuyorsunuz ve şimdi bunu anlıyorsunuz. Bununla mücadele ederken, yolculuğunuzda büyüdükçe zaten onların ellerinde olduğunuzun farkına bile varmadığınız mecazi zincirleri kıracaksınız.

Karanlıkta gelişen bu dünyanın yaratıcısına teslim olmayacağınız için (pek çok insanın isteyerek ve farkında olmadan yaptığı gibi), çeşitli karanlık biçimleriyle sınanmaya devam edeceksiniz, çünkü Canlı olan yanınız ayrılmaya hazır. Bu dünyanın karanlığı, böylece, bir davetsiz misafir gibi muamele görecek ve gölgeleriniz ortaya çıkacak. Manevi kısayollar yok. Şu anda dünyadaki kaosa ve kafa karışıklığına bir bakın – bu, iyi ve kötü birçok insanın, Tanrı’nın iyiyi kötüden ayırmak için yarattığı Kanunları aşabileceklerini düşünmelerinin sonucudur.

Bu dünyadan “alınacak” hiçbir şey olmadığını bilin – bu bir yanılsamadır. Sen Işık getiricisin. Işığı ona getirmek için bu dünyadan olan şeyleri feda edeceksiniz. Bu dünya tarafından sürekli olarak sınanacaksınız çünkü o karanlıkta yapıldı, siz Işıkta ve bu dünyanın üstünde ve ötesinde ortaya çıkan bir Kaynak tarafından yaratılırken.

Ama aynı zamanda dünyadaki sevdiğiniz şeylere de dikkat edin. Bu şeyler, Ruhunuzda zaten parlayan Işık olan şeyin bir yansımasıdır. Sevdiğin şeyler, yaşadığın Plana inanmanı sağlayacak. Yaşam deneyiminiz sinüs dalgalarına çok benzer – yukarı ve aşağı. En düşük seviyenize ulaşsanız bile, gölgenizin varlığından bile haberdar olmadığınız kısımlarını size göstermek için orada olduklarını ve her zamankinden daha fazla yükselip daha parlak olmanıza izin vereceklerini bilin.

Bu gölgeleri ele alırken, kaçınılmaz olarak katlandığınız testlerin daha barışçıl bir doğaya sahip olacağını göreceksiniz ve Ruhunuzun daha da derin yönleriyle rezonansa giren şekillerde meydan okunacaksınız. Bu, korkacak hiçbir şey olmadığının ve zaman ilerledikçe, zihninizin şu anda kavrayabileceğinden daha fazla Işığı açığa çıkaracağınızın kanıtıdır. Bu dünyanın size koyduğu sınırlamaların sadece bir illüzyon olduğunu öğreneceksiniz.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Karanlıkla Başa Çıkmak ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok güzel, sağolun , ahmet – 117

2. Ankara dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 358

3. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım 27-12-2020 12:06:23

4. Balıkesir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım 27-12-2020 12:07:33

5. Çorum dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler , banu – 481

6. Düzce merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 14:56:41

7. Ordu dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 311

8. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 157

9. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz harbiden iyi, teşekkürler 11-01-2021 18:40:46

10. Bu konu : ” Karanlıkla Başa Çıkmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler , emin – 365

11. Bayburt dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 260

12. Uşak dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler , ali – 283

13. Diyarbakır merkezden ben Emine. Slm web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 31-01-2021 13:13:55

14. Iğdır dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Merhabalar sayfan inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 321

15. Rize dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 262

16. Yalova merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 11:18:17

17. Aydın merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-03-2021 04:08:51

18. Karabük dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Slm sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 205

19. Bu konu : ” Karanlıkla Başa Çıkmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 36

20. Bu konu : ” Karanlıkla Başa Çıkmak ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 96

21. Mersin merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 31-03-2021 16:54:50

22. Aksaray dan kimler var. Karanlıkla Başa Çıkmak . Slm sayfan vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 213

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link