Bu kavgayı ben üstleneceğim, çoğunuzun gölgede kalmayı veya gizlenmeyi tercih edeceğini biliyorum, bu sizin hakkınız. Ama bir zamanlar güzel denizaltımızı çalan bu yılanları bitireceğim. Burada harika arkadaşlar edindim, yığınla veri gönderdim ve bir sonraki büyük dolandırıcılık için ipucu. Ve bu domuzlar her seferinde bir koz yalanıyla burayı yok ediyor. Kavga etmeden çukurlarımıza geri dönmeyeceğiz, pusuya yatacağız çünkü bu ne r / con kısaltması !!

… pootiemane tarafından gönderildi
[comments]

Author

53 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, tebrikler , Emine – 350

2. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-02-2021 23:51:19

3. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler , hatice – 290

4. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım , ahmet – 230

5. Afyon dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . selamun aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 214

6. İstanbul merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, teşekkürler 13-02-2021 00:45:29

7. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

8. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Selam web siteniz valla iyi, face de paylaştım , Emine – 397

10. Şanlıurfa dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 348

11. Bilecik merkezden ben emin. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım 13-02-2021 01:40:56

12. Kocaeli dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 60

13. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 397

14. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 267

15. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , emin – 304

16. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 111

17. Ordu dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . Merhabalar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , emin – 335

18. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler , Aylin – 364

19. Mardin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler 13-02-2021 04:40:30

20. Kırıkkale merkezden ben memo. Selam web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 13-02-2021 04:40:32

21. Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun

22. Slm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

23. Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, tebrikler 22-02-2021 20:04:36

24. Konya merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 10:30:40

25. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha iyi, tebrikler , doruk – 149

26. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 253

27. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

28. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

29. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-03-2021 03:49:06

30. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 317

31. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, face de paylaştım , memo – 414

32. Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

33. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun

34. İstanbul dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 88

35. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 486

36. Çorum dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 455

37. Karaman merkezden ben banu. Selamlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 00:00:58

38. Edirne merkezden ben emin. Selam bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-05-2021 04:38:43

39. Selamlar sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

40. Ağrı merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 29-05-2021 00:20:14

41. Şırnak dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, şukuladım , mehmet – 470

42. Ardahan merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-06-2021 13:04:41

43. Balıkesir merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım 06-06-2021 14:43:49

44. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

45. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun 23-06-2021 04:33:42

46. Kırıkkale dan kimler var. Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor . Mrb bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 121

47. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , gaye – 28

48. Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, sağolun 09-07-2021 20:10:16

49. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Selam herkese siten inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 371

50. Bu konu : ” Karanlıkta yaşayan kardeşlerime liderlik ediyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 272

51. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi valla güzel, şukuladım 17-07-2021 00:05:10

52. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link