Kategoriler
Genel

Karantina anlatımı sırasında içkileri zorluyorlar çünkü bize bundan sonra evden çalışmanın bir seçenek olmayacağını göstermek istiyorlar. Birçoğu evdeyken aynı anlamsız işi yapıyor gibi görünüyor ve “evde yapabilirsek neden ofise gitmemiz gerekiyor” diye sormaya başlayacak.

https://www.fishbowlapp.com/insights/2020/04/20/coronavirus-survey-results-42-of-employees-drinking-while-working-from-home/

Bunu neden bu kadar zorladıklarını anladım. İnsanların aynı işe yaramaz işlerinin evden yapılabileceği gerçeğine uyanmalarını istemiyorlar. Bunun yerine, insanların her gün işe gelmek için takım elbise / elbiseler, tıraş / bakım ürünleri, işe gidip gelme, dükkanlarda para harcamalarını, tüm bu cazları harcamalarını istiyorlar.

Gönderen … boomerpro
[comments]

“Karantina anlatımı sırasında içkileri zorluyorlar çünkü bize bundan sonra evden çalışmanın bir seçenek olmayacağını göstermek istiyorlar. Birçoğu evdeyken aynı anlamsız işi yapıyor gibi görünüyor ve “evde yapabilirsek neden ofise gitmemiz gerekiyor” diye sormaya başlayacak.” için 20 yanıt

Niğde merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-04-2020 11:43:24

Malatya merkezden ben Emine. Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2020 12:34:01

Aydın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-04-2020 04:51:29

Aksaray merkezden ben ziya. Slm siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 13:58:32

Çanakkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 21:49:25

Yalova merkezden ben ziya. Merhaba web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-05-2020 01:30:22

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 23-05-2020 14:23:10

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 29-05-2020 22:10:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir