Kategoriler
Genel

Karantina önlemlerini hafifletmek için asıl nihai hedef nedir?

Biz sadece zaman çizelgeleri duyuyoruz: "birkaç ay" "4 ila 6 ay" "8 ila 16 ay" … ya da biz buzzwords duymak: "eğri düzleştirmek" "yayılması yavaş" "evde kalmak yeni normal "

Hiç duymadığım şey, her bölgedeki hükümetlerin tekrar açılmaya başladıktan sonra rahat hissetmek için hangi sayıları veya istatistikleri görmeleri gerektiği. Bir hafta boyunca yayılımı yavaşlatıyor mu? 0 vakaya mı iniyor? Bir hafta boyunca 0'a mı? 2 hafta düz mü? Ya da ne … Kale direklerini her zaman kendi takdirlerine göre taşıyabilirler ve kale direklerinin nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

“Karantina önlemlerini hafifletmek için asıl nihai hedef nedir?” için 12 yanıt

Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 24-03-2020 00:58:04

Bilecik merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-03-2020 01:34:20

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 24-03-2020 02:06:24

Aydın merkezden ben doruk. Slm paylaşımın vallaha iyi, twitter da paylaştım 26-03-2020 06:14:43

Yalova merkezden ben doruk. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-04-2020 16:06:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir