En son ne zaman toplu nişancı veya aktif nişancı olayını duydunuz? Yerel bir bombalama olayı mı? Sanki 2016 seçimlerinden sonra her şey gitti. Mart / İsyan sezonuydu, düzinelerce yeni milis oluşturdular ve milyonlarca yeni aşırılıkçı geliştirdiler ve işte tam bu sırada kullanılmaya başlandı.

Teröristler nasıl 3+ yıldır sessiz kaldı ve tam da drama zirveye ulaştığında bombalamalar geri mi geliyor? Umarım sadece budur.

Author

29 Comments

1. Slm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 27-12-2020 03:15:09

3. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

4. Bu konu : ” Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 89

5. Karabük dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım , gaye – 216

6. Bu konu : ” Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 275

7. Manisa merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 08:46:20

8. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sağolun

9. Bu konu : ” Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden hayran edici, tebrikler , ali – 88

10. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Osmaniye dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 491

12. Bu konu : ” Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , memo – 194

13. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler

14. Selamlar siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

15. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

16. Çanakkale merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 13-02-2021 22:57:52

17. Şanlıurfa dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, tebrikler , memo – 372

18. Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

19. Edirne dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Merhaba herkese siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 478

20. Eskişehir dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Selam herkese web sitesi inan ki iyi, saolun , ali – 286

21. Mrb web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

22. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

23. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler

24. Tunceli dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 362

25. Bu konu : ” Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 245

26. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 00:48:21

27. Kırklareli dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Merhaba herkese siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 20

28. Samsun merkezden ben mehmet. Slm paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 21:53:32

29. Hatay dan kimler var. Karavan Bombası, Nashville Şehir Merkezinde Noel Sabahı patlatıldı, bu sembolik mi, Terörizm Sezonuna geri mi döneceğiz? Her zamanki gibi mükemmel zamanlama … . Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link