Karbondioksit, 10.000’de sadece 4 parça olan bir eser gazdır. Doğal süreçlerle üretilir ve insan emisyonları sadece yüzde 3’e neden olur. Bunun yarısı, yüzlerce yeni kömürle çalışan elektrik santralinin inşa edildiği Çin ve Hindistan’dan geliyor. Bu, iklim/CO2 aldatmacasının ölçeğidir.

“Çevre için daha iyi” veya “daha iyi inşa et” gibi sloganlar duyduğunuzda bu komployu hatırlayın.

15 Comments

1. Bu konu : ” Karbon Dioksit korkutma üzerine bir düşünce ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 268

2. Bu konu : ” Karbon Dioksit korkutma üzerine bir düşünce ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 338

3. Mrb web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. Karbon Dioksit korkutma üzerine bir düşünce . Slm sayfan vallaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 179

5. Şanlıurfa dan kimler var. Karbon Dioksit korkutma üzerine bir düşünce . Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 14

6. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Karbon Dioksit korkutma üzerine bir düşünce . Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 41

7. Gaziantep dan kimler var. Karbon Dioksit korkutma üzerine bir düşünce . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , memo – 165

8. Osmaniye dan kimler var. Karbon Dioksit korkutma üzerine bir düşünce . selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 226

9. Mersin merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2021 11:43:57

10. Muş merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, saolun 16-09-2021 17:59:01

11. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 17-09-2021 00:47:13

12. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha iyi, saolun 26-09-2021 11:58:40

Write A Comment