Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu.

Bunun derinliklerine daldım ve Coronavirus 19’un (bunun için abartılmış gerçek) dünyaya daha merkezi bir hükümete doğru ilerlemek için tanıtıldığına inanıyorum.

Başkan adayı Biden’in “yeşil enerji planı” dedikleri 4T doları ele alalım. Ne için? Karbon halihazırda en temiz enerji kaynağı olduğunda “yeşil” olmak. Hepimizin karbondan oluştuğumuzu unutmayın. Her şey öyle. Bunu kontrol etmek istiyorlar.

Bence covid 19, merkezi bir hükümete geçmek için son çare olarak sunuldu. Çin ile birçok bağ var. Çok güçlü ÇKP. Dünya gücü istiyorlar.

Şimdi inanıyorum ki yıllar geçtikçe, bilim insanı ve MM karbon emisyonlarının çok kötü olduğu inancını zorladı, ancak ikisini farklı kılmada başarısız oldu. Monoksit ve Dioksit. Dioksit ihtiyacımız olan şeydir ve en iyi ihtimalle tarım yaparken en temiz kaynaktır.

Öyleyse neden ondan uzaklaşmaya ve daha çok “yeşil” olmaya itildi? Karbonun hasadını ve enerjisini kontrol etmek için mi? Covid, karbon itme ile hiç çalışmadığı için Amerika’nın mahremiyetini daha çok izlemeyi ve izlemeyi canlandırmak için mi tanıtıldı? Ya ona karşı olduğunuz ya da inandığınız için onu tanıtıyorlardı. 11 Eylül komplo görüşüne benzer. Her bilim insanı başına insanlık devriminden bu yana, aslında en iyisi olarak bakıldığında.

biraz bilgi.

Bu güzel pazartesi sabahı hakkında birkaç fikir.

Diğer bazı bireylerin düşüncelerini duymak isterim.

“Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu.” üzerine 40 yorum

1. Ağrı merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 02-11-2020 23:33:40

2. Artvin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 03-11-2020 02:14:23

3. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 6

4. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-11-2020 23:06:43

5. Sivas dan kimler var. Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. . Selamlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 120

6. Kilis dan kimler var. Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. . Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 309

7. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , – 438

8. Kayseri dan kimler var. Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. . Merhaba sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 437

9. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. Slm siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 7

10. Karaman merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 26-12-2020 19:32:26

11. Artvin dan kimler var. Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. . Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 427

12. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 288

13. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, sağolun , ali – 162

14. Trabzon dan kimler var. Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 216

15. Ardahan dan kimler var. Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , hatice – 115

16. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sağolun , hatice – 152

17. Yalova merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten harbiden güzel, teşekkürler 18-01-2021 17:28:50

18. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 200

19. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 235

20. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 452

21. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım 13-02-2021 22:35:26

22. Bu konu : ” Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım , memo – 472

23. Antalya dan kimler var. Karbon kullanımını kontrol etme yarışı ve bunun covid ile nasıl ilgili olduğu. . Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 314

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link