Kardeşimizin altından harika gönderi

Musk’un Epstein ailesiyle derin bağlantıları

Sadece açıklığa kavuşturmak için, bu yazı temelsiz spekülasyon ya da karalama girişimi değildir. Musk’un% 100 bir pedo olduğunu veya Epstein’ın operasyonlarıyla doğrudan ilgili olduğunu söylemiyorum. Bu, Musk’un geçmişte Epstein ile yoğun bir şekilde ilişkili olduğunu gösteren kaynakların ve somut kanıtların bir derlemesidir. Bütün bunlar güvenilir kaynaklardan bulabildiğim halka açık bilgiler. Tüm bildiğimiz için kapalı kapılar ardında daha da fazlası olabilir. Bu olgu koleksiyonunu dilediğiniz gibi yorumlayın.

Ghisline Maxwell’in son tutuklanmasıyla, Bu resim internette dolaşıyor. İnsanlar tweet’lerini onunla yanıtlıyorlar ve buraya birkaç kez gönderildi. Birisi her gönderdiğinde, Elon ve hayranları son derece savunmacı olurlar: O kadar büyüktür ki, Elon bir süre önce onun üzerinde bir fotoğraf bombası olduğunu ve “ona gizlendiğini” iddia etti (LOL yup. kendini bir fotoğrafa yerleştir Hem Musk hem de Maxwell üzerinde mükemmel bir şekilde merkezlendi. Mantıklı gelir.)

Ama siz Elon’un özellikle bu tablodan rahatsız olduğunu fark ettiniz mi? Üzerinde tam hasar kontrol moduna geçti ve son zamanlarda normalden daha ince tenli. Sadece erimesine bak geçen gün şaka tweet’i Ken Klippenstein yaptı. O kadar ileri gidiyor ki 30 milyon takipçisini bir gazeteciden sonra Maxwell ve Epstein’la olan bağlantısını arttırdığı için gönderdi. Birinin, takipçilerine kendisini eleştiren insanları rapor etmelerini söylemesi ne kadar üzücü olmalı? Rasgele bir adama sübyancı diyen ve aşağıdaki hakaret davasını kazanan bir milyarder için, Elon Musk, bilinen reşit olmayan seks kaçakçısı ve Jeffrey Epstein arkadaşının yanında duran bir fotoğrafından biraz fazla üzgün görünüyor.

Ve her seferinde, o ve hayranları resmin kendisinin anlamsız olduğu argümanı yapıyorlar: sadece bir resim ve birçok zengin insan arkadaş ve bu partilere katılıyor. Ve biliyor musun? Sadece bir resmin bağlamsız hiçbir şey ifade etmediği konusunda haklılar. Bu yüzden daha derine inmeye karar verdim ve arkadaşımız Elon hakkında bazı eğlenceli gerçekler buldum …

Epstein’ın Silikon Vadisi mogülleriyle kardeşleştiği biliniyordu. 2012 yılında Epstein ve çevresi California, Hawthorne’daki Elon Musk’ın SpaceX tesisinin özel turu.

Sadece bunu daha da netleştirmek için: Epstein, 2008’de bir çocuğa tecavüz ettiği için mahkum edildi ve 2012’de özel bir SpaceX turu yapıldı. Ve bu mahkumiyetler, Epstein’ın o zamana kadar yapmış olduğu şeylerin tamamını göstermiyor. Wikipedia başına, savunma anlaşmasının bir parçası olarak sadece bu iki suçtan mahkum edildi; federal yetkililer, Epstein’ın cinsel istismara uğradığı iddia edilen, bazıları 14 yaşında genç olan 36 kız tanımlamıştı.

Epstein, Elon’un kardeşi Kimbal Musk ile düzenli temas halindeydi ve 2011’de, Epstein onu mahallesinde bir kadınla kurdu Kimbal bir yıl onunla çıkmıştı. (Bunun tamamen yasal olduğuna emindim, Epstein hiçbir zaman küçükleri veya tecavüz / kaçakçılık kurbanlarını çevresine dahil etmeyecekti …) Daha önce Epstein’a tarihlenen kadın, belirli kadınları barındırdığı bilinen bir apartmanda oturuyordu. . Yasal olsa bile, bir yıl boyunca Musk’ın erkek kardeşiyle çıkmış olan bu kadının Epstein’ın devam eden faaliyetleri hakkında bir bağlantısı ve bilgisi olmalı.

Aynı yıl, Elon 14 yaşındaki bir kızdan seks istemekten hapis cezasına çarptırıldıktan 2 yıl sonra Jeffrey Epstein ile seçkin bir özel yemeğe katıldı. Oh bak, daha fazla fotoğraf bombaları!!!

Elon bunu doğal olarak reddediyor. Bu haftanın başlarında çıktı ve bir daha tekrarlama ihtiyacı hissetti. Şimdi Epstein’ın SpaceX’i hiç gezmediğini iddia ediyor. Epstein ile hiçbir ilgisi olmadığını reddetti ve onunla ilk tanıştığında “açıkça bir sürünme” olduğunu söyledi. Peki neden Elon 2011’de bu sürünme ile neden özel bir akşam yemeğine gitti?

Şimdiye kadar, herkesin bilmesi için halka açık olarak yayınlanan ve kullanıma sunulan yüzeyde bildiğimiz şeyler. Diğer birçok ünlü insanda olduğu gibi, Epstein’ın perde arkasında Elon üzerinde bir ton daha kir vardı.

Ağustos 2018’de New York Times köşe yazarı James B. Stewart, Epstein ile bir araya gelerek, Epstein’ı konuşmadan alıntı yapmanın kaynağı olmayacağını kabul etti.

Epstein öldürüldükten sonra, New York Times bunu yayınladı detaylı hesap 90 dakikalık toplantının – ve Elon Musk ile çok ilgisi vardı. Jeffrey Epstein Tesla ve Elon için hem finansal danışman hem de kriz yöneticisi olduğunu iddia etti.

Bay Epstein, Tesla için yaptığı çalışmalardan kaçındı. Bana şifreli olmak için iyi bir nedeni olduğunu söyledi: Şirkete tavsiyede bulunduğu halka açıldığında, “radyoaktif” olduğu için bunu yapmayı bırakmak zorunda kalacaktı. Tesla’daki herkesin onunla konuşmayı veya arkadaşı olmayı reddedeceğini tahmin etti.

Epstein muhabire söyledi Tesla ve Musk’ın onunla konuşmayı reddedeceğinden şüphelendiğini ve tahmin ettiği gibi Musk sözcüsü Keely Sulprizio, Stewart’a “Epstein’ın Elon’a herhangi bir şey önerdiğini söylemenin yanlış olduğunu” söyledi.

Bu komik küçük alıntıyı NYT’nin şu makalesinde de buldum: “Bay Epstein daha sonra teknoloji çevrelerindeki diğer önemli isimlerin tartışmasına girdi. Silikon Vadisi’ndeki insanların geeky işkolik oldukları için bir üne sahip olduklarını söyledi, ancak bu gerçeklerden çok uzaktı: Eğlence uyuşturucularının hedonistik ve düzenli kullanıcılarıydı. Uyuşturucu kullanan ve seks için düzenlenmiş önemli teknoloji figürlerine tanık olduğunu söyledi. ” LOL. Herkes tanıdık geliyor ??? 😂

Makaleye geri dönersek: Çılgınca, New York Times, doğrudan ölümünden sonra yayınlanan Epstein’ın tam bir röportajına özel olarak erişti ve bu röportajın ezici çoğunluğu Tesla ve Elon Musk’a tavsiyelerde bulunan bağlantıları hakkındaydı. Cidden, buraya bağladığım makalenin tamamını okuyun. Vay. Vay be.

Ama hey, belki Elon Musk, para kazanırsa bir çocuk tecavüzcüsü ve kaçakçı ile ağ kurmayı düşünmeyen ruhsuz bir CEO. Sonuçta, Elon’un çocukçuluğu veya herhangi bir şeyi cinselleştirdiğine dair herhangi bir göstergemiz yok mu? O komik kedi kız mems o spam 100 ve kadınlarda onun tercihlerini hiçbir şekilde gösterge değildir !!! Neyse, İşte onun ve onun mevcut karısının tamamen alakasız bir resmi.

Daha ciddi bir not olarak, Musk ailesinin geçmişi göz önüne alındığında Epstein ile olan bağlantılarından dolayı bu kadar şaşırmamalıyız. Sonuçta, Elon Musk’ın babasının son zamanlarda kızıyla birlikte bir bebeği vardı. (Evet, doğru okudunuz. Kızını emdirdi ve yanında bir çocuğu vardı.) Ve bu bilinen bir gerçektir pedofili ailelerde çalışırve aslında kişinin genleri ile aile ortamından daha güçlü bir şekilde ilişkilidir

Elon’un Epstein ile olan katılımının reddedilmesi son derece titrek. Elon bunu reddetti, ama tabii ki yaptı. Son birkaç gün içinde, ortaya çıkması ve Epstein ile olan katılımını alenen azaltması için güçlü bir dürtü hissetti. Oh, ve eski eşi Talulah Riley’yi nasıl unutabilirim ki “@ Elonmusk’un izniyle herkese açık olarak yanıt vermek istedi”.

“Bakın, Elon çocuk tecavüzcüsüyle ilgisi olmadığını söyledi! Lord Musk gerçeğe hitap ediyor olmalı !!! Birisinin bunu yapacağını düşünüyorsun, sadece internete gir ve yalan yay? Hiçbir PR ifadesi ve bu olayların Elon onaylı hesapları Elon’u melek gibi boyayacak, tamamen karmaşık olmayan ve Epstein’ın operasyonlarına katılmayacak.

Günün sonunda,% 100’ün Elon’un Epstein’ın faaliyetlerine doğrudan bağlı olduğunu kanıtladığına dair somut bir kanıt yok. Ancak Epstein’la çok ilgilendiğini gösteren çok sayıda kanıt var. Ve elbette, SIFIR’ın Epstein’a bağlı olmadığının kanıtı olduğuna eminim. Bu yayını istediğiniz gibi yorumlayın.

“Kardeşimizin altından harika gönderi” üzerine 23 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2020 02:08:55

2. Karabük merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-07-2020 02:45:49

3. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 04-08-2020 03:02:38

4. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2020 22:45:24

5. Konya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 22:10:44

6. Edirne merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 10:21:23

7. Denizli merkezden ben Emine. Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-09-2020 05:37:55

8. Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 29-09-2020 11:51:08

9. Malatya merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım 12-10-2020 07:04:13

Yorum yapın