Karima Mehtab Beluc

El Cezire’nin makalesi, ertesi gün ölmeden önce birden çok ölüm tehdidi aldığını söylüyor. RCMP, faul olmadığını söylüyor, şüpheli bir şey değil. Kanada’da yaşıyorum ve RCMP’yi oldukça iyi biliyorum, bu yazının tam olarak burada, tam olarak şimdi yapılması gerekiyor. Siyasetçiler arasında, RCMP ve Kanadalı genel kamu özel dış araştırmacılarının, insanların ne söylediğine bakılmaksızın, burada Çin / Komünist Rusya klişesi gibi çok fazla dahil edilmesi gerekiyor (özellikle böyle görünen biri için).

… Myfreecams_Is_CIA tarafından gönderildi
[comments]

“Karima Mehtab Beluc” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Karima Mehtab Beluc ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 107

2. Sakarya dan kimler var. Karima Mehtab Beluc . selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 95

3. Çorum dan kimler var. Karima Mehtab Beluc . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler , ahmet – 319

4. Karaman dan kimler var. Karima Mehtab Beluc . Selam sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 485

5. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 04:53:19

6. Hakkari dan kimler var. Karima Mehtab Beluc . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 332

7. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım 19-01-2021 04:19:49

8. Şırnak merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, tebrikler 20-01-2021 00:19:00

9. Burdur merkezden ben . Slm paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 01:56:04

10. Zonguldak dan kimler var. Karima Mehtab Beluc . Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, şukuladım , ziya – 250

11. Hakkari merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 31-01-2021 22:55:15

12. Aydın dan kimler var. Karima Mehtab Beluc . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 323

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link