Sadece seçkinleri zenginleştirmek için varız. Değerimiz emeğimizdir. Karşılığında, ancak hala vergilendirildiğimiz ve hükümeti zenginleştirmek ve kahverengi insanları öldürmek için savaşları finanse etmek için kullandığımız ücret biçiminde olabildiğince az geri alıyoruz. Kârın büyük çoğunluğu, kârlarını olabildiğince fazla tutmak için yasaları değiştirmek üzere politikacıları satın alan CEO’lar tarafından tutuluyor. Biz insanlara hiçbir şey kalmadı ve yine de ücretlerimiz yiyecek satın almalı, kira ödemeli, sağlık hizmeti vermeli ve mutlu bir hayat sürmeliyiz. Onlar için çalışmaya devam etmemiz için bize söyledikleri yalan bu. Onlar her şeyi alırken onlar için çalışmaya devam edin ve biz tüm işi biz yaparız.

Author

24 Comments

1. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 341

3. Erzincan merkezden ben ali. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-12-2020 06:08:16

4. Eskişehir merkezden ben ali. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-12-2020 01:01:24

5. Kocaeli dan kimler var. Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. . Merhabalar siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım , – 402

6. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, saolun 04-01-2021 19:58:03

7. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, tebrikler 11-01-2021 18:47:05

8. Burdur merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 06:01:11

9. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 225

10. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 103

11. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 361

12. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, saolun , – 429

13. Tekirdağ dan kimler var. Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, teşekkürler , ahmet – 398

14. Slm sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

15. Burdur dan kimler var. Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. . Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 142

16. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 319

17. Bitlis dan kimler var. Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 341

18. Ardahan merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, şukuladım 22-02-2021 16:57:50

19. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, saolun , banu – 365

20. Bu konu : ” Kârımızı koruyan CEO’ları ve vergilerimizi koruyan hükümeti zenginleştirmek için çalışıyoruz. Bizden beslenmeleri için çalışmaya devam edecek kadar verilmiştir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, şukuladım , ali – 255

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link