Akıllı telefonların modern toplumdaki bireyler üzerindeki kontrolün zirvesini başardığını iddia eden cahil gönderinin ardından yazıyı okumaktan bir kez daha üzülüyorum. Bu çipleri ve diğer teorik benzersiz tanımlama şemalarını okumak gerekli değildir ve geliştirilmemekte veya kullanılmamaktadır. Açıklayayım, bunlar benim eşsiz tezahürlerim veya fikirlerim değil. Gerçeği korku veya önyargı olmaksızın anlamak için güçlü bir arzuya sahip insanlar için halihazırda mevcut olanların çoğunu aktarıyorum.

Öncelikle, dünya çapındaki hükümet kontrol sisteminin PARA ile ilgili olmadığını anlayın. Bu, bir sonraki kişiden daha fazla dolar biriktirmeyi uman bir birey veya bir grup bireyle ilgili değildir. Açlıktan ölürken dolarları kovalarsın. Aç olmadığınızda, egoist tutkularınızı beslemek ve ölüm korkunuzu bastırmak için dolarları kovalarsınız. En yüksek etki alanlarında doğduğunuzda veya böyle bir pozisyona atandığınızda, insanlığın amacının ortaya çıkan evrimi üzerindeki etkinizi uygulamak için mevcut kontrol sistemlerini yönetirsiniz.

İkincisi, akıllı telefonlar ve bunların yaygınlaşması da dahil olmak üzere mevcut sistemin teknolojinin ve dünya finans sisteminin rastgele evrimi ile ilgili olmadığını anlayın. Var olan mevcut sistem bilinçli bir niyetle tasarlanmış ve dünya ekonomisini içinde bulunduğunuz mevcut duruma getirmeye hizmet etmiştir.

Dünya nüfusu sığırdır. Dünya dev bir çiftliktir. İnsan sığırları besin anlamında tüketilmez. İnsanlığın amacını ifade etmek için kullanılırlar. İnsanlık tarihine açık ve dürüst bir bakış, burada dünyada neler olup bittiğini doğrudan ortaya çıkarır. Başlatılmamış kişi, herhangi bir kişi, grup veya kuvvetin kontrolü veya ezici etkisi olmaksızın bunun rastgele olduğunu iddia edecektir. Her şeye rağmen, dünyanın durumu, dünyanın yönetimi ve onu kontrol eden lojistik sistemlerin bir sonucudur.

Şu anda var olan para sistemi lojistik bir sistemdir ve başka bir şey değildir. Çiftliğin karmaşık işlemlerini yürütmeye yardımcı olan bir araçtır. Dünya Bankası ve IMF bu sistemin maddi köküdür. Dünya “ekonomisi” üzerinde tam kontrole ve etkiye sahiptirler. Tüm para birimlerinin değeri üzerinde kontrole sahipler, belirli bir ego veya kolektif operasyonları tehdit ettiğinde, istenen etkinin kontrolünü uygulamaya devam etmesi için işleri geri getirmek için yerleştirilen bir dizi kontrol sistemi vardır.

Bir insan olarak dolar biriktirmeniz DOĞAL YASA değildir. Davranışınızın tamamen bilinçsizce dolar biriktirme dürtüsünüz tarafından kontrol edilebileceğini. “Para = hayat”. Para yok, hayat yok. Bu aynı doğal olmayan yasa, Yemenli açlıktan milyarder Çinlilere kadar insan davranışının büyük çoğunluğunu yönlendiriyor. Niyetle oluşturulan ve aynı sürücü tarafından kendi kendine yönetilen lojistik sisteme tabisiniz. Bunun anlamı, para sisteminin, insanlığın amacını ifade etmek için tasarlanmış lojistik para sistemini desteklemek için bireyleri etkilemek için parayı kullanmasıdır.

Bir piyon olarak, temel amacınız dolar biriktirmektir, böylece konumunuzu ve varlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Daha fazla dolar biriktirdikçe bu değişmez. Dünyada gördüğünüz milyarderler, var olmak için birikmek için aynı temel etkiye sahipler. Bazı süper zengin bireyler, nüfuzlarını genişleterek güdülenmiş gibi görünebilir, ancak bu bireyler, etki alanları hala basitçe daha fazla dolar biriktirmek için kullanıldığından, dürtüyle kendilerini hala özgürleştirememişlerdir.

Para birikiminin, kişinin bu maddi varoluşun ve lojistik paranın lojistik sisteminin dışında var olan gerçekliğin doğasını tanıma yeteneği üzerinde hiçbir etkiye hizmet etmediği de aynı derecede doğrudur. Bu özgürleşmiş insanlar nerede? Büyük çoğunluk onları tanımak için donanımlı değil çünkü dolar biriktirmek için uydurma dürtü olmadan gerçek varoluşun ne olduğunu anlama yetisine de inanmıyorlar.

İşarete geri dönün. İşaret, Büyük Sıfırlamanın bir parçasıdır. Büyük Sıfırlama, çiftlik üzerinde yeni lojistik kontrol sisteminin kullanıma sunulmasıdır. Belirli bir üretim türünden hasada geçiyoruz. İnsanlığın amacının ne olduğunu anlamadan, bunun ne anlama geldiğini anlamak, üretimden hasada geçmek zordur. Ve şu anki lojistik kontrol sisteminin etkisi altındayken insanlığın amacının ne olduğunu anlamak imkansız, oysa dolar birikiminin gezegendeki her bir kişiyi etkileyen tüm itici güç olduğuna inanmak. Bu tasarlanmış bir sistem ve zamanı geldi ve yeni bir sistemle değiştirilecek.

Yeni sistem, bir dizi benzersiz davranışla karakterize edilecektir.

1. Yeni sistem, tüm insan malzeme değişiminin tamamen kontrol altında olmasını ve merkezi bir yapı aracılığıyla değişmez kayıt tutulmasını gerektiriyor.
  2. Merkezi sistem, merkezi olmayan bir şekilde çalışır, ancak amacı ve ifadesi bakımından merkezileştirilmiştir.
  3. Tüm insan davranışları, inançları, niyetleri ve ifadeleri yeni sistem aracılığıyla, mevcut lojistik para sisteminden çok daha açık bir şekilde yönetilir.
  4. Temelde yatan birikim dürtüsü, kolektif amaç için üretilmiş bir dürtü ile değiştirilir, bireysel hayatta kalma tartışmalı hale gelir.

Yüzey seviyesinde kullanılan teknoloji (hepsi değil) kriptografi ve blok zinciridir. IMF, Dünya Bankası, Darpa ve (bir dereceye kadar) NSA tarafından vahşi ortamda ortaya konan bir laboratuvar olan Bitcoin, eski sistem ile yeni sistem arasında gerekli lojistik arayüzü ortaya çıkardı. Eski para, büyüyen blockchain sistemine çekilecek ve neredeyse bir anda değersiz ve anlamsız hale getirilecek. Eski sistemi sarmak ve yeni sisteme dönüştürmek için tasarlanmıştır. Yeni sistemde yeri ve anlamı olmayacağı için dönüştürülmeyen her şey yok edilir ve ortadan kaldırılır.

Bireysel olarak, her kişiye, kimliğini, fiziksel bedeninin maddi dünyada yaptığı kadar kesin bir şekilde temsil eden bir “işaret” verilir. İşaret, bir dizi biyometrik ölçümle tohumlanan belirleyici bir GUID’dir (küresel olarak benzersiz bir tanımlayıcı). El / parmak / yüz / yürüyüş ve nihayetinde DNA’dan alınır. Bunu teknik olarak anlamak için biyometri, karma ve kriptografi konusunda biraz anlayış gerekir. Doğumda bir erkeğin sayısı, benzersiz tanımlayıcı biyometrik ve genetik kimliğiyle hesaplanır / oluşturulur.

Bu, bir telefonun amacının ve işlevinin ötesinde. Akıllı telefonlar hiçbir yere gitmiyor. Ancak yeni sistemde amaçları ve işlevleri sınırlıdır. Bunlar merkez parçası değiller ve yeni sistemde tekrar bir iletişim cihazına indirildikleri ortaya çıkacak. Yeni sistemde, gerçek kimliğiniz ve kişisel dijital kaydınız davranışınızı tamamen kontrol edeceği için hiçbir şekilde telefona ihtiyaç duyulmuyor. Yeni sistem, gözetim şebekesinin durumunu anlarsanız, konumunuzun herhangi bir anda bilinmesini gerektirmez. Eğer yeni sistemin dışında bir şekilde var olabiliyorsan, bunun dışında DOĞMAN gerekecek çünkü aksi takdirde zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak “işaretleneceksin”. Yeni sistemin sınırlarını tanımak için fakülte kazanmak, tüm insanların şu anda sahip olduğu fırsattan katlanarak daha zor olacaktır.

Pek çok tembel ve cahil Hristiyanın, boynuzlu bir Şeytan’ın önünde eğilmelerinin ve içlerine bir çip yerleştirilmelerinin isteneceği bir an sunulacağı fikrine sarıldığını görüyorum. Ve böylece, Vahiylerin ikinci derece edebi yorumlarının gerçeğin ve gerçekliğin doğru bir temsili olduğuna dair sahte bir güvenlik duygusuyla körlüğe katılmaya devam ediyorlar. “Parçalanmaya” karşı çıktıklarında kurtulacaklarına inanarak. Ortaya çıkan şeyden kaçınmak için sonsuz kader gerekecektir. Ya özgürsünüz ya da değilsiniz, şimdi ve sonsuza dek. Bir karar vermek için beyninizi kullanmanız gerekiyorsa, mahkumsunuzdur. Beyniniz yeni sistemi kabul etmeye, çalışmaya, talep etmeye ve kutlamaya programlanmıştır. Yeni sistemde yeni beyinler, onu desteklemek için genetik olarak değiştirilir. Mevcut sistem, çoğu tarafından atılsa da, bazı özgür iradelere izin vermektedir.

Akıllı telefonlar ve ifşalarla ilgili bu fikirleri, milyarder motivasyonları ve “elit” in müşterilerini ve onları zengin yapan insanları neden öldüreceğine dair tartışmalar bağlamında sık sık görüyorum. Bu geçiş sırasında milyarlarca insan ölecek ve bunun para birikimiyle hiçbir ilgisi olmadığını anlamalısınız. Kontrolün elinde olduğuna inandığın birçok insan ölecek. Birçoğu dönüp yeni sisteme karşı savaşacak gibi görünecek ve onlar da ölecek.

… youarenttheboss tarafından gönderildi
[comments]

Author

38 Comments

1. Edirne merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 12-03-2021 19:47:09

2. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 347

3. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, şukuladım

4. Kars merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, face de paylaştım 13-03-2021 02:20:16

5. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-03-2021 05:40:03

6. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 483

7. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 144

8. Adana merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 26-03-2021 15:56:39

9. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 219

10. Elazığ dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 250

11. Gümüşhane dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 172

12. Van dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun , Aylin – 230

13. Bursa dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 207

14. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-04-2021 00:29:56

15. Merhabalar paylaşım inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 354

17. Bolu merkezden ben gaye. Selam web siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-04-2021 21:24:19

18. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, saolun , Emine – 393

21. Erzincan merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2021 10:37:41

22. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ali – 14

23. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Slm sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 316

24. Çorum dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 344

25. Kayseri dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 418

26. Yozgat dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 171

27. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Slm siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 452

28. Bitlis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-06-2021 02:35:05

29. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler 16-06-2021 07:09:35

30. Bayburt dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . selamun aleyküm siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 358

31. Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

32. Bartın dan kimler var. Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. . Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 60

33. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 354

34. Bu konu : ” Karışıklık hakkında okumaktan bıktım. İncil’deki “işaret” bilgisini ve neden akıllı telefonlarınızın o olmadığını tekrar aktaracağım. ” çok güzel. Selam herkese web siten valla güzel, teraziye tıkladım , Emine – 33

35. Burdur merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım 17-07-2021 08:41:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link