Bu yüzden dışarıdayım ve ayak işleri yapmak üzereyim ve yeni bir telefon almaya karar verdim. Mevcut kiram doldu, neden olmasın diye düşündüm? Son zamanlarda bisiklete binme, kilo verme, genel zindelik ve refah ile uğraştım, birkaç ay içinde ülkenin yarısını dolaşacağım. Her halükarda bizi takip ediyorlarsa neden ‘adamı engellemek’ için tüm bu çabayı harcadım diye düşündüm. Muhtemelen mikrofonunuzu gerçekten devre dışı bırakamazsınız. Muhtemelen ne olursa olsun her zaman dinliyor ve ‘kapalı’ anahtarı yalnızca bir plasebo olarak var. İşlemleriniz her zaman izlenir ve kataloglanır ve artık sadece nakit olmak (yapılabilir, sadece etkisiz) olmak artık baş belası. Demek istediğim, belki de dünya egemenliğine meyletmiş küçük gruplarla ilgili büyük bir komplo yoktur. Bence tüm komplo teorileri en basit paydaya kadar inmeli. Para. Kim en çok ve en hızlı yapmak için duruyor. Bence artık tüm mesele bu. Para. Daha doğrusu peşinde koşmak.

Artık para istemekte doğal olarak yanlış bir şey yok. Neyse ne. Ama nerede yaptığımıza kendinizi tamamen kaptırmak ve esasen bir kişi olarak kim olduğunuzu yapmak, onu kimliğiniz yapmak sağlıklı değil. İnan bana, kendi kişisel deneyimimden biliyorum. Sefilim, yalnızım, başkalarına layık güvensizlik, karamsarım ve otuz yaşıma bastığımda ve bir insan olarak herkesi kendimden uzaklaştırdığımı fark ettiğimde ve ne tür bir kişilik verdiğimi görüyorum. bundan bıktım. Hayatta hiçbir yere varmıyorum, benim için hiçbir şeyim yok ve son zamanlarda keşfettiğim tüm ilgi alanları, teknoloji onların tadını çıkarmayı kolaylaştıracak. Bu yüzden bir şeyi kabul etmem gerekecek.

Mahremiyetinizi tamamen teslim edin ve her şeye sahip olmalarına izin verin demiyorum, hayır. Ama hayatta çok şey kaçırıyoruz ve zamanın doğası gereği kimseyi beklemiyor. Şimdi bunu söylerken, basitçe özümseyip akılsız bir koyun olmayacağım. Daha çok koyun postuna bürünmüş bir kurt. Yine de olaylara şüphecilik havasıyla yaklaşacağım. Ama kaybedilen bir savaşta “mücadele ediyorum” ve sıfır toplamlı bir oyun oynuyorum.

44 Comments

1. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım , doruk – 19

2. Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. İstanbul merkezden ben memo. Merhabalar web siten yeminle dikkat çekici, sağolun 04-06-2021 00:16:45

4. Burdur dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 480

5. Slm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun , gaye – 392

7. Samsun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 07-06-2021 06:53:01

8. Bayburt dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, şukuladım , ahmet – 104

9. Erzurum merkezden ben memo. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, sağolun 10-06-2021 05:31:12

10. Sinop dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 312

11. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, sağolun

12. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 69

14. Denizli merkezden ben . Slm sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 02:05:15

15. elif yılmaz Reply

Selam siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Şırnak dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Selamlar siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , hatice – 330

17. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 241

18. Ağrı dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 249

19. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 283

20. Hatay dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 273

21. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz mükemmel, saolun , – 458

22. selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

23. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 471

24. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 44

25. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 336

26. Kilis merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-07-2021 17:13:24

27. Osmaniye dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Selam web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 46

28. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 482

29. Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

30. Merhaba siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , memo – 258

32. Nevşehir dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Selam web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 500

33. Kilis dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 1

34. selamun aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

35. Bursa merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 15:31:04

36. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 166

37. Düzce dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Emine – 118

38. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , ali – 493

39. Erzincan dan kimler var. “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? . Selamlar paylaşım ciddiyim güzel, sağolun , banu – 4

40. Ordu merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 13-09-2021 11:27:38

41. Bu konu : ” “Karşı savaşmanın” anlamı nedir? Ve ölçülebilir bir şey başarıyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 77

42. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2021 18:44:29

43. Denizli merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 18-09-2021 07:28:13

Write A Comment